Alte știri din fotbal
„Vor promova sigur! Cred că au 7 milioane de euro buget” » Echipa din Liga 2 care își surclasează rivalele încă dinainte de începerea sezonului
0
De ce a ales Răzvan Sava Universitatea Craiova: „Este imposibil să spui nu”
0
Hermannstadt face „implozie”: „Clubul e în insolvență și nu mai avea voie să acumuleze alte datorii. Dar noi am fost neplătiți cu lunile!”
0
Cum i-a surprins Nuno Campos pe jucătorii lui Dinamo la primul amical » Nimeni n-a mai făcut asta
0
Știri din fotbal internațional
Tensiune maximă înainte de următorul meci de la Mondial: selecționer fără contract și prime întârziate
0
Olanda - Suedia, în grupa F de la Campionatul Mondial » Echipele de start
0
Starul lui Chivu, direct din America: „Cristian este special ca Pep, m-a făcut un jucător complet. Aici e universitate!”
0
Wayne Rooney îl elogiază: „Nimeni nu s-a apropiat vreodată de R9 așa cum o face el. Nu realizăm cât de excepțional este”
1
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
De ce refuză Ciprian Ciucu să mai candideze pentru poziția de ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
„House of the Dragon” revine, cu una dintre cele mai mari bătălii din ...
Libertatea
Cred cu tarie in sansa selectionatei carpato-danubiano-pontice de a convinge-n meciul cu elenii la fel cum sunt sigur ca aceeasi Elada,va claca si contra reprezentativei maghiare.Macar o mica satisfactie pentru ajutorul fratesc european in valoare de sute de miliarde(jumatate bilion) ce a fost directionat catre gazda Parthenon-ului in urma evaziunii fiscale :-)
Moti a eliminat un sarman licurici, nu Steaua! Cei doi muschetari, care au ratat paliturile de la 11m, n-au batut in viata lor asa ceva! Iar Steaua de acum un an, nu seamana deloc cu Steaua de azi. S-a vazut clar, in meciurile pierdute cu Astra. Gilca nu va face multi purici la Steaua. Era bun la copii si juniori. Cit despre meciul cu grecii...lasati orice speranta! Dupa meci dezumflati vom afirma:ce sa facem, asta-i valoarea noastra. Campionat slab, prea multi straini. Pitzi a gresit acolo...si acolo... si acolo...Nu l-a bagat pe x , pe y, pe z, iar cei pe care i-a bagat nu erau in forma, n-au valoare de Nationala. Pitzi DEMISIA! Zenga este cel mai potrivit pt postul de selectioner.
SPER SA NU-L MAI VAD CAPITAN PE CAP DE CAL .....!!!!!! ASTA NU JOACA PENTRU ECHIPA CI PENTRU IMPRESARI .....!!!!
Sa presupunem ca Romania invinge Grecia... Ce vor spune detractorii lui Piturca dupa meci? 1.Grecia e acum in schimb de generatii 2.Noul antrenor Ranieri i-a bulversat cu un nou stil de joc ce nu-i prinde pe greci 3.Dupa prezenta la un campionat mondial apare o stare de relaxare 4.Piturca a avut un noroc chior ca la barbut 5.Ne-am aparat tot meciul si am dat si noi un gol pe contraatac 6.Daca am juca de inca 10 ori cu ei ne-ar bate de 10 ori Deci pariati pe Romania.
valahule ,puti si prin net
Asta cu "a eliminat de unul singur" e relativa, totusi a fost alaturi de inca 10 coechipieri, ca daca intra singur pe teren cred totusi ca Steaua batea, greu, la limita, dar batea.
Mare interes pentru cine poarta banderola...din partea mea,sa o poarte toti pe rand,cateva minute,dar sa joace fotbal.
Uite ca mai joaca si Chipciu pe pozitia lui de baza, poate invata si domnul Galca care e locul lui in teren si nu il mai freaca aiurea in zona centrala...
Varela a trecut ca trenul prin gara pe langa incompetentul Moti faza la care a fost eliminat portarul bulgar. Sper sa repete eroarea si la Atena.
Ratangiul asta nu mai trebuia convocat dar se pare ca barbugiul incepe in nota lui obisnuita! Atrag atentia ca: 1-daca castigam barbugiul ramane la lot, 2-daca pierdem,ca sa nu fie demis va merge la arabi! Facem pariu pe ce cred eu ca se va intampla?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.