Alte știri din fotbal
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
0
Cele 7 noi reguli impuse la Mondial vin și în Superliga » Adio „schemei Târnovanu”!
4
Știri din fotbal internațional
Efectul eliminării rușinoase din „16-imi” » Nemții taie masiv din prețurile tricourilor de vânzare la Mondial!
0
Liverpool și-a permis să dea 70 de milioane de euro pe un jucător de care fotbalul mare încă nu a auzit
0
Lamine Yamal sfidează favorita: „Nici Franța nu ne va învinge! Sunt 90% sigur că vom câștiga titlul mondial”
0
Sorin Cârțu îl felicită personal: „Bine că nu s-a dus la U Cluj! Nu dădea bine pentru el”
1
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pe langa ca esti jurnalista *** si mergeti la meciuri cu biletul in mana PARCA SUNTETI LA OPERA DIN ANI IN PASTILE CAILOR MAI SI TE VAICARESTI ON-LINE ..... mai bine stai acasa si uita-te la tv ca si asa numa valva faci decat atmosfera ....si chestia cu biletele pe stadioanele unde exista galerii nu ai sa vezi ca stau pe locul pe care il cumpar
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa zica merci ca ai nostri i-au raspuns frumos. trebuia sa se duca in lumea civilizata, cu bilet in peluza, spre exemplu, duminica la Rotterdam in peluza croata sau la lumea si mai civilizata, la finala mondialului in decembrie la Doha in mijlocul argentinienilor, ca doar bani de bilet ieftin avea. Acolo ar fi descris, ca intreaga presa romana, ca a avut parte de o superatmosfera, chiar daca si aia din peluza scot torte, fumeaza, arunca berea in sus la goluri, trag pe nas si sar pe scaune langa tine....
Doamna/domnisoara a descoperit, cu buna ei stiinta, peluza. E ca si cum m-as duce eu la un concert rock, manele, folk muzica populara simfonic si le zic unora sa stea jos, altor sa stea in picioare. Daca se da intradevar jurnalista, trebuia sa mearga duminica la Rotterdam cu bilet cu loc in peluza croata! Sau in decembrie la finala la Doha in peluza argentiniana! Probabil ca acolo ar fi descris de cat e de frumoasa atmosfera ultrasilor in lumea civilizata, nu ca la noi! Chiar daca aia ar fi tras pe nas, fumau sau ar fi sarit pe scaune langa ea!
De ce sa faci atata valva ca o jurnalista nu a putut sta pe locul ei la meci? Si ma rog de ce ii mentionati meseria? Daca era in timpul programului si ar fi avut acreditare ar fi stat la masa presei. Altfel e doar un spectator oarecare. Ce a zis ea aseara: “las ca ajung eu maine la munca si vedeti voi pe dracu”. Ea acum isi foloseste functia si cunostintele ca sa-i certe pe aia care au cantat tot meciul. Dar de ce nu a scris si despre aia de la oficiala care si-au dat seama cine e ea si nu i-au cedat locul lor? “Ba, uite-o p’aia de la Radio Digi FM matinal, hai sa ne facem ca n-o cunoastem!”
Fratioare, ce indrugi tu aici? Pe cine esti suparat? Despre ce vorbesti? Nu vrei sa ne explici si noua, incapabililor care nu au aceeasi cultura tv ca a ta ce adevaruri subtile expui? Nu crezi ca erai mai adecvat pe un forum destinat culiselor *** televiziunilor?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
alpine, tu esti din campia turzii; de cand te-ai transformat in portavocea publicului craiovean?
Si mai trist este ca exista personaje care posteaza aici si incearca sa justifice comportamentul de *** al acelor "suporteri". Gradul lor de cultura este departe de lumea civilizata dar merge mina in mina cu "evolutia" Romaniei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
GSP descoperă suporterul român doar atunci când este nevoie de un personaj grobian, care să poată fi atacat în masă. GSP întreține relații foarte bune cu liderii galeriilor, oameni culți, școliți la Oxford și Sorbona...Înduioșător modul în care orice suferință a salariaților Digi, unde prestează doi corifei foarte bine plătiți ai GSP mănâncă o pâine frumoasă. De ce mă deranjează? Snopul de cronicari GSP prezenți la meci ar fi putut face vox populi cu spectatorii de acolo și nu sunt de acord cum a fost dată o mână de ajutor „colegilor” de la Digi pe pricipiul să fim drăguți că sunt ai noștri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.