Alte știri din fotbal
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Dinamo a oficializat azi o despărțire anticipată
0
Știri din fotbal internațional
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
0
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Belgia - Senegal în șaisprezecimile Campionatului Mondial » „Leii din Teranga”, fără un om de bază
0
Efectul eliminării rușinoase în „16-imi” » Nemții taie masiv din prețuri
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Cand si voi presa o sa intelegeti ca acesti golani drogalai nu mai trebuie sustinuti si promovati poate vom avea si noi civilizatie pe stadion, dar atata timp cat conducatori de cluburi, mass media incurajeaza acesti derbedei ca vezi doamne ce spectacol facei prin tribune nu vom avea decat drogati si petardisti prin galerii
Salut,Milica! De frati,nimic?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, exact ! Daca ne socotim civilizati si "vrem in a". In rest ce e de zis, cand te gandeai ca mai jos de atat nu pot sa se coboare.
Nu a "nimerit", acolo a avut bilet. Cele "câteva sute" nu erau "decât" 100 și nefiind meciul cazărmii nu erau în calitate de ultrasi.
Care Steaua,Sangeru sau Radovanu?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Probabil se astepta ca lumea sa fie civilizata! Ca romanii sa nu fie niste maimutoi needucati, atunci cund sunt in turma, in tribune!Probabil se astepta ca golanii care urla tot felul de mascari prin galerii sa incerce sa depaseasca nivelul omului din Neanderhal! Dar stim cu totii, ca nu este cazul, masi ales in cazul galeriilor din capitala, acolo civilizatia dispare si se vede adevarata fata a bucuresteanului de rand!
Steaua e în A, prostule! CSA e o clona, și în diviziile inferioare va evolua în vecii vecilor. Amin!
Trebuia sa le spună ca e fcsbistă, ii făceau sigur loc! :-)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.