Alte știri din fotbal
Rapid iese la atac, înaintea derby-ului cu Dinamo: „Vor să țipăm mai tare”
2
Azi are loc tragerea la sorți a play-off-ului Cupei României Betano » Ce echipe din Superliga intră în competiție
0
Ilie Dumitrescu, imediat după PSG - Aston Villa: „Acolo s-a făcut diferența”
4
Turul 3 din Cupa României: 3 surprize mari » Toate rezultatele și marcatorii
0
Știri din fotbal internațional
Tromso - CFR Cluj, meci de orgoliu pentru ardeleni în turul 3 preliminar al Conference League » Echipele probabile
0
Universitatea Craiova - KuPS, în turul 3 preliminar al Europa League » Revine în formația lui Filipe Coelho: echipele probabile
0
Chelsea îi dă ultimatum lui City pentru Enzo Fernandez! » Suma e uluitoare
0
Lionel Messi, revenire emoționantă la Inter Miami » Primul meci după decesul tatălui său
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
5
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Clasamentul în care Dacia Sandero a revenit pe primul loc în luna iulie: ce ...
Libertatea
Trei dintre cele mai înfricoșătoare eclipse solare din istorie. Haosul care ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O posibilă dronă a fost văzută aproape de plajă în Costinești, plutind în ...
Libertatea
nea secu, tot cu ăia vechi? tot ăia-ți dictează ce să scrii
N-a jucat dar are pedigree :)))
Tu ești bine extrem de prostuță! Toți specialiștii spun că Olaru este unul dintre cei mai buni fotbaliști din Superliga.
zice fc r
FCSB e Steaua proștilor!
Eu nu stiu ce meci ati vazut *** ca vad ca vad ca va agitati rau. Eu am vazut o echipa mediocra ce a incercat cu ce a avut mai bun impotriva unor amatori ce au parcat autobuzul in fata portii. deci..un meci urat, plictisitor, enervant si rezultatul pe masura. Ca trebuia x, ca trebuia y..ca sa-si dea demisia Edi...astea-s frustrari de romanas consumator de seminte. Atat putem pt ca nu avem jucatori. Singurul fotbalist roman e Dragusin. stop. Roman. nu din echipa. ci din toate numele de jucatori romani ce le puteti aduce. E bine asa..poate ne trezim dr... si incelem sa vedem problemele adevarate nu un prapadit de selectioner.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu să fi fost în locul lui Mihăilă, mi-aș fi rupt tricoul de nervi la sfârșitul meciului...
Foarte putina asumare. Il lasau pe Ratiu sa centreze pe final de meci. Sa nu incerci sa scoti ceva cu mingea la picior, sa intri in careu, sa profiti de lentoarea aparatorilor, tu centrezi. Si prost, si fara oameni cu joc aerian. Si ii pui si pe aia in valoare, ca stateau bine pe fizic. Echipa facuta prost, Alibec este o gluma fata de ce juca anul trecut. Cateva suturi de la distanta acceptabile, in rest brambureala maxima. Burca pare si el nesigur, e de nerecunoscut. Bancu alearga, are atitudine dar este bezmetic de multe ori. Dragus pare OK, dar e greu sa relationeze cu ceilalti. In concluzie, nu stiu ce mare lucru facea un alt selectioner cu materialul asta. Dar la fel de bine nu stiu ce anume il recomanda pe Iordanescu sa antreneze Nationala. Diletantism in exces.
Din cauza acestui meci terminat nedecis, IanisUl ratează nominalizarea la Balonul de Aur!
Din nou un joc oribil al echipei Iordanescului! Nicio idee, nicio schema și nici un salt calitativ al jocului. Totul este la întâmplare. Suntem cei mai buni in jocul de-a latul terenului sau spre poarta noastră. Rusine mare și neputința. M-am saturat de echipa Naționala a României!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.