Alte știri din fotbal
Condițiile pentru ca Daniel Pancu să continue la CFR Cluj: „Au fost 6 luni groaznice”
0
O superputere a Turciei vine să urmărească un fotbalist la finala campionatului: „Clubul poate încasa o sumă frumoasă”
2
Ofertat să o preia pe Rapid, Pancu știe de ce are nevoie echipa: „La un moment dat, se strică”
0
Universitatea Craiova - U Cluj, iată de ce este finala campionatului! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Știri din fotbal internațional
Interul lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” » Campioana primește vizita retrogradatei Verona
0
Nebunia din Scoția nu s-a terminat » Hearts cere ca titlul să-i fie retras lui Celtic
0
Derby della Capitale cu miza Champions League » Roma și Lazio se înfruntă în duelul care poate decide top 4-ul din Serie A
0
Cristi Chivu, aproape de recordul lui Antonio Conte și Simone Inzaghi
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Usurel, ca te impiedici la iesirea din grota, mongoloid repetent.
Ca esti un grobian bun de nimic mi-am dat seama de mult. Ideea e ca si eu si multi altii ne-am dat seama de mult ca traiesti in pestera, nu trebuie sa ne arati mereu. Postarile tale, din care nu rezulta decat analfabetism pur, zgarie pe ochi. Oamenii isi strica vederea doar daca arunca un ochi peste ele. Esti o rusine pentru umanitate.
Doamne ajută și AMIN ....Da' să-l ia și pe cretinoidul concret cu el...!!!...
Ai apărut din nou redus mizer??? Crezi că vre-un moment mă gândesc să fac ce aberezi tu???Atunci ești chiar mai k×2 decât prevede legea, dar nu m-ar mira...!!!...
Nicio echipă nu depinde doar de rezultatul ei: nicio echipă nu e sigură de locul 1 cu o victorie, toate depind de rezultatul din celălalt meci. Nu doar Slovacia și Belgia vor locul 1, și Ucraina și România îl vor. Asta e frumos și dureros la grupa asta: toate echipele au șanse la locul 1 sau calificare, chiar și de pe 3. La egal în ambele meciuri pierde calificarea Ucraina, iar Slovacia e sigură de locul 3, Belgia și România depinzând de numărul de goluri pentru locul 1, asta e sigur. În rest, la alte combinații de rezultate, în afară de egaluri, e posibil orice. În caz de înfrângere (la mai puțin de 5 goluri diferență, ceea ce e foarte probabil) România se califică dacă nu pierde Belgia (foarte probabil), iar Slovacia se califică în caz de înfrângere doar dacă pierde Belgia (mai puțin probabil), așa că, de ce ar risca Slovacia să atace și plece acasă în caz că vor fi surprinși pe contraatac? E mai ușor să aperi un 0-0, la nivelul echipelor Slovaciei și României, decât să ataci pentru victorie. Orice analiză serioasă va concluziona că scorul 0-0 în România-Slovacia e cel mai probabil. Cotele caselor de pariuri la meciul ăsta sunt de 2-2,05 pentru egal, când ați mai văzut așa cote la un egal?!?
buna ziua ! Alerta de blat? Du-te mă la cârciumă ! Te doatecapul pe tine x,y,z cum or sa joace cele doua echipe? VOR JUCA CUM VOR VREA SI CUM VOR PUTEA. E TREABA LOR CIM VOR JUCA. VOR JUCA LA CÂȘTIG. Exista jocuri in care câștigă amandoi adversarii?
da da uitasem..Spania s a lasat batuta de Japonia pt a evita Croatia si a intalni Marocul.Ca apoi i a scos Marocul , asta e alta discutie.Dar uitasem de "non combat" ul spaniolilor.Cum spuneam ,cele mai multe blaturi la turneele finale sau CL nu le au facut in niciun caz cei din Europa de Est
de parca belgia si ucraina n-ar face egal daca outsiderii si-ar rupe oasele intre ei pe teren ; sa fim seriosi din grupa noastra se va pleca acasa cu 4 pucte pe cand echipe din alte grupe cu 3 pct vor merge mai departe ; deci despre ce fair play vorbim ?
Mongoloid repetent, nu mai posta, strici vederea oamenilor cu *** tau.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.