Alte știri din fotbal
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
0
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Deschidere de scor în Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini”
2
Alexia Putellas semnează cu noua forță din fotbalul european, după plecarea de la Barcelona
0
Știri din fotbal internațional
A fost penalty la Harry Kane în Anglia - RD Congo? Ce spun Wayne Rooney și Joe Hart
0
S-au aflat arbitrii pentru ultimele 16-imi de la Mondial: ce s-a decis în cazul lui Istvan Kovacs
1
Bild dezvăluie lista șocantă a evenimentelor care l-au făcut pe Julian Nagelsmann să piardă vestiarul Germaniei la Mondial
0
Tragedie cumplită: 3 persoane s-au sufocat în timpul petrecerii de calificare în optimile CM 2026
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
7
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Andrei Șerban, interviu integral la 55 de întrebări – powered by ...
Libertatea
Atacantul Bogdan Stancu (29 de ani) a vorbit despre antrenorii săi favoriți, iar doi dintre ei sunt fostul selecționer Victor Pițurcă, Dan Petrescu și Sorin Cârțu........Adica doi dintre ei sunt...3. Valoare mare acest ziar
Intotdeauna i-am gasit foarte amuzanti pe cei care il gaseau pe Bogdan Stancu vinovat de toate infrangerile Romaniei, mi se pareau atat de stupid sa nu intelegi ca si atunci si acum Bogdan Stancu este cel mai constant atacant pe care il avem. Poate ca e trist dar nu avem ceva mai bun si nu aveam nici atunci cand Stancu era distrus prin ziare.
Vesnica pomenire...Aprinde-ti o lumanare, numai pentru tine ! Pe Stancu nu l-as baga nici in echipa a 2a, dar sa vina cererea asta de la un mimamoist...hmmm, "e grele" cand voi nu-i aveti nici de a 4a echipa !!!
normal ca Piti , te-a promovat pana nu am mai scapat de tine .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.