Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
Transformare fizică incredibilă a fostului internațional coechipier cu Mutu! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
3
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
4
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
tare! avem selectionari! de la toate cartierele, orasele si satele patriei. avem peste 4 zile si alegeri. aveti vreun merit ptr faptul ca suntem la euro? aud??
Bratule, sorry dar dak bagai golul atunci cu Danemarca in preliminariile 2004 alta iti era traiectoria. Ratarea aia de singur cu portarul nu ti-o uita nimeni
Piturca e un barbugiu imputit care e spagaru stelei. El are actiuni la steaua. De ce l-a tinut pe Ghionea in lot? Bratu era in forma, si-a batut joc de el. Oricum respect Bratu pentru declaratii. Piturca demisia!
M-am saturat sa vad toti habarnistii cum posteaza idei marete pe aici. Ce comparatii de mare finete intre Bratu si Ghionea ?!?!? sau Bratu si Nicolita... Ce comparatie poti sa faci intre un atacant si un fundas? Si ca de obicei toti romanii care nu stiu sa scrie se simt antrenori emeriti. Terminati dracu clasa a patra si dupa aia apucati-va de munca. 'R-ati ai dreaqu de simpatici buni de gura... si atat
tare destept e piturca asta.... dupa ce ca nu ia golgeterul campionatului, il da afara si pe cel mai in forma atacant al campionatului intern.... numai stelisti sa tii in lot... nu am vazut pe nici un stelist exclus din lot.... poate sunt subiectiv, dar bratu si danciulescu trebuiau inclusi in lot... parca titularii echipelor de club trebuie sa joace, dar marica??? parca vad in echipa de start 5 stelisti... ca doar il duce capu pe piturca... HAI ROMANIA ACASA, la tuns oile lu jiji... :))
da ce-a facut, ma, acest bratu? umflat cu pompa de alte fratii impresari, trimis la produs p-afara, unde n-a facut nimic, intors aici, unde a dat si el trei lulele cu alde bistrita si ceahlaul. lasa, ca nici cu marica nu mi-e rusine, da ala macar e tabacit pe la nemti, nu la suetele cu cfr cluj. in rest, ma mir ca soava, fl dumitru si bundea nu-s in lot. da este florentin petre, care-l va tine pe anelka, ii va sufla toate baloanele lui tony si se va juca cu van nistelroi (sau cum s-o scrie).
din partea stelistilor PAC PAC PAC....adio euro bun gasit fotoliu
Nu pot sa inteleg cum nici nu a inceput Euro si unii vad Echipa Nationala condamnata sa piarda. Ce bine mi-ar parea sa reusim sa trecem de grupe si Pitzi sa le dea peste nas tuturor celor care l-au blamat, iar jucatorii carora nu li se da crezare sa ajute Nationala cat mai mult. Sa vedem ce mai spuneti atunci, dobitocilor care sunteti. Piturca a calificat Nationala si are dreptul sa aleaga. De-aia se cheama Selectioner. Ce daca e stelist? Vreo problema? Inainte de toate e ROMAN. Hai ROMANIA!
ne bucuram ca ai ramas acasa bratule, altadata sa nu te mai bucuri de raul altora. NU UITA DUMNEZEU E STELIST (reculul armei tale)
Psihic varza pe aici. Caldura sa fie de vina? Probabil ca da..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.