Alte știri din fotbal
Thomas Neubert mărturisește după 14 ani: „I-am zis lui Reghe: «E prea mult!»”
0
Martin Pascual îi seduce pe „câinii roșii”: „Avem deja ceva în comun”. Ce l-a impresionat deja la Dinamo
0
Transfer-surpriză: Alexi Pitu a semnat în Superliga și va juca în alb-roșu!
0
Pierdere uriașă: U Cluj rămâne fără Jovo Lukic! Câți bani aduce bosniacul în Superliga
3
Știri din fotbal internațional
Era să plece de la stadion cu învingătorii » Campionul Germaniei a greșit autocarul după eșecul cu Ecuador!
0
Cuvintele lui Zlatan Ibrahimovic despre senzația Mondialului: „O țară mică...”
0
Croația - Ghana și Panama - Anglia, meciurile decisive din grupa L de la Mondial » Pierdere grea pentru Tuchel
0
Ce am remarcat la BC Place, din Vancouver » Așa ar fi arătat Arena Națională dacă acoperișul de 20 de milioane de euro ar funcționa
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Multumesc tuturor pentru schimbul de idei avut azi. Ne-am respectat parerile si le-am argumentat, ceea ce este foarte important. Va doresc o seara buna!
si piturca s-a lovit de aceeasi problema: arie de selectie mica si fotbalisti modesti (in mare lor majoritate) la dispozitie. cauzele sint in birourile sefilor FRF si LPF
nici eu nu vad nationala fara Adi Mutu, insa, din pacate, doar el este vinovat pentru ce i se intimpla. dar nu asta e subiectul discutiei
(continuare) avem jucatori de o asa valoare, incit putem face 2-3 nationale (lot de 18) astfel incit sa maturam in aceeasi zi cu Spania, Germania sau Brazilia ... Revin. Vinovatii de starea fotbalului romanesc sint Sandu & Mitica. Orice rezultat il obtinem acum la nivel de club sau nationala este doar de noroc, nu ca am avea in spate un fotbal profesionist
si mie imi este dor de golurile si de evolutiile bune ale lui adi. cu adi in teren romania ar fi spulberat albania si belarus acum s-a vazut odata in plus ca romania fara valoarea individuala a lui mutu este inexistenta. cu un cuplu de atac mutu stancu sau mutu marica romania poate bate pe oricine. daca acest swingerpe nume razvan lucescu se incapataneaza sa tina ranchiune pe adrian mutu o sa plece pt ca fara mutu nu va avea rezultate. este o blasfemie ca romania tara lui dobrin si hagi cei doi
ai dreptate. antrenorul e vinovat. fotbalul romanesc e profesionist. Mircea Sandu s-a luptat cu blaturile lui Padureanu si a invins. Apoi a crescut la CCA numai arbitri care au ajuns in elita, iar arestarile n-au fost reale. Mitica este mega-profi. Pandurii ramin in A an de an pe merit, perioada de transferari este mai stricta decit in Il Calcio, cluburile sint organizate ireprosabil. Stadioanele gem de lume. E sublim
(continuare) Cei enumerati drept "vinovati" de catre autorul balariilor insirate in acest "articol" au condus Nationala la 0-5 cu Serbia, 0-2 cu Israel, 2-3 cu Ucraina, 0-1 cu Macedonia, 0-2 cu Turcia si 1-1 cu Albania?? Toata lumea care are habar de fotbal a vazut ca Razvan nu are NICI O IDEE DE JOC!!! Victoriile lui sunt un 3-1 cu Feroe si un 3-0 cu Honduras, cine se declara multumit cu astea poate sa il propuna pe Junior antrenor la San Marino, nu mai sus...
Mircea Sandu si Dragomir au distrus fotbalul romanesc de 20 de ani incoace, de nu mai avem acum nici macar de unde sa adunam 10 jucatori ca lumea. Asta este pe scurt ideea
Articol nu de doi bani, ci de nici atat! Cum adica, "Nu Razvan Lucescu este vinovat de pasa proasta prin care trece echipa nationala"???!! Dar cine?? Trebuie sa nu fi sanatos la cap ca sa cauti vinovat(i) in alta parte!!! Mircea Sandu a facut incontinuu selectia asta penibila de un an incoace? Dragomir a bagat constant in primul 11 indivizi fara nici o legatura cu fotbalul, fini si pile de la cluburi? Fratii Becali au stabilit tactica de joc (inexistenta)?
oare mircea sandu l a adus la nat pe acest florescu?sau mitica?...rasp corect:fratii becali(care cred ca nici nu stiau ca exista florescu ca jucator)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.