Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso: „Urmează cel mai important meci din cariera mea. Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
Dar oare massmedia nu are nici o vina? Intradevar acesti oameni sunt vinovati ca nu mai suntem in prima sau a doua grupa valorica,dar sa nu o poti bate pe Albania,macar cu 1-0,cu parere de rau,aici vinovat e antrenorul.
sunteti jalnici ptr ca ii luati din vina lui baiatul lui tata.se vede ca nare stofa de antrenor si voi gspistilor in frunte cu nea ovi il cocolisitipe razvanel.stim niciodata nu este vina fam lucescu dar pana cand ii acoperiti??vina este a albitrului,fratilor becalisi a ghinionului.
sunteti jalnici ptr ca ii luati din vina lui baiatul lui tata.se vede ca nare stofa de antrenor si voi gspistilor in frunte cu nea ovi il cocolisitipe razvanel.stim niciodata nu este vina fam lucescu dar pana cand ii acoperiti??vina este a albitrului,fratilor becalisi a ghinionului.
singura scuza a lui razvan,daca ar fi sa i luam un pic apararea,ar fi ca n are cu cine.ekipa nat e formata din jucatori de prin desert sau de la ekipe mediocre de prin europa,cu exceptia lui chivu,care si el face un meci bun si 6 proaste la inter.restu e bla bla
Oricum...felicitari autorului ca a avut curajul sa raspunda cititorilor. Este primul care face asta. Repet, articol perfect corect cu o concluzie "perfect gresita". Inca o dovada ca Razvan inca mai are "fani" prin presa. Spre deosebire de Piturca el e "baiat destept", scoate ziaristii la un suc, vorbeste cu ei toata ziua...Daca era Piturca la meciurile din ultimele luni ar fi fost spanzurat si batut cu pietre pe strada. Daca e "ala micu'" se gasesc destui
bv gsp in sfarsit ati pus punctul pe i sportul romanesc in general o ia la vale.nu mai avem gimnastica,atletism nimik
Nu v-ati saturat domnilor sa-i luati atata apararea acestui antrenor incapabil sa aduca ceva nou la nationala ? ceva care sa ne califice la Euro, sunteti jalnici, sa va fie rusine GSP
M.Sandu, Mitica Dragomir, fratii Becali sunt injurati de cel putin 100 de ori la meciurile de acasa ale echipei Steaua, Dinamo, Rapid, Timisoara si altele. Pentru prima data s-a strigat "demisia" si la "baiatul lu' tata". Este chiar atat de grav? Sau el este un mic sfant? Ti-am zis, probabil esti prea tanar sa stii...eu sunt mai in varsta...articolul miroase a "scoala de la baneasa", induce o concluzie total gresita. Articol bun, moment neinspirat ales.
E nevoie sa iti mai dau exemple de tari cu infrastructuri extraordinare si care au fotbal mult mai slab ca al nostru? Daca vrei...pot sa iti dau cel putin 10 exemple. Si tari in care nu s-a auzit de "spaga" si in care s-a dorit performanta sportiva, tari in care sunt bani, etc. Cu toate astea ...sunt sub noi din pct de vedere fotbalistic. Repet, ii urasc pe cei pe care ii amintesti in articolul tau...dar sa dau vina pe ei pentru RUSINEA de aseara mi se pare prea mult.
N-am analizat in articol jocul tactic al nationalei, ci am aratat cel putin 2 personaje carora ar trebui sa li se strige demisia dupa fiecare meci al nationalei: Sandu si Dragomir!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.