Alte știri din fotbal
Europa care contează a dat DELETE României! » Ce greșeală fundamentală comitem: „Aici e problema”
0
Stadion nou în Superligă: au făcut omologarea, urmează primul meci acolo în istorie!
3
Scandal la plecarea lui Șut din Antalya! Ce a apucat să spună fotbalistul, în timp ce un reporter român era bruscat de polițiști
4
Ianis Hagi a venit astăzi la hotelul Universității Craiova
0
Știri din fotbal internațional
FIFA le creează avatare jucătorilor prezenți la Mondialul 2026! » Totul are legătură cu ofsaidul
0
„Dumnezeule!” » Întrebarea reporterului Sky l-a blocat pe Szoboszlai: „Nu prea cred...”
0
Mourinho a dat de pământ cu jucătorii! Fanii sunt indignați: „După hotel, construiți un bordel!”
0
Război la Tottenham! Căpitanul a criticat conducerea, apoi a șters: „Minciuni!”
0
Dinamo, victorie în Antalya
Se încăierară în Antalya
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
3
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
17
Un primar din SUA le cere agenților lui Trump „să se care dracului” din ...
Libertatea
Prima veste bună pentru România de la Casa Albă. Liderul care i-ar putea ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Patronul barului în care au murit 40 de oameni a făcut pușcărie pentru că ...
Libertatea
Not necessary. Funar, Caritas, Paskany, Grupul de la Cluuuj, Johannis. Hai, că mi se apleacă.
Corect...este vișiniu, este de la Cluj, este slab, nu are valoare, Lucescu stie ce face, este împăratul, se gândește la perspectivă (Alibec 34 de ani) ????Am un sfat pentru Cfr.cluj.....și L. Munteanu, Ilie, Hindrich...refuzați orice convocare ,la loturile nationale! Veți găsi cu ușurință alte naționale pentru care s -ă jucați! Acum puteți avea expunere și dacă jucați pentru Malta sau Andora! V-ă garantez căci dacă jucau la o echipă din portofoliul de afaceri ale împăraților de la București erau la lotul mare!
hai asa un pic in ardeal. sa vezi cum vei fi tratat. mizerie de om ce esti
Dl.Balaj sa isi ceara scuze in numele huliganilor care au atacat un grup de suporteri dinamovisti si i-au deposedat de tricouri si fulare ! Nu am mai fost de mult la un meci al lui Dinamo dar de abia ii astept pe clujeni la Bucuresti! Au deschis cutia Pandorei!
Adevarul e ca Balaj era făcut pe el, si-a dat seama ca a exagerat, iar acum cand l-a taxat Lucescu, probabil l-a sunat Varga si l-a porcăit. Nu a dat el din propria initiativă declaratia, l-a obligat Varga sa isi ceara scuze si sa o dea mai domol.
Balaj ar trebui sa-si dea cu parerea despre arbitraj eventual! Culmea tupeului sa ajunga el, fost arbitru, sa comenteze selectia lui Mircea Lucescu!
S-a inteles altceva si cand s-au furat campionatele alea pentru cluj sau acolo a fost inteles corect din start?
Haideti sa-l numim pe Balaj coordonatorul lotului national al Romaniei, pe Dan Petrescu selectioner si pe Varga in locul lui Stoichita! Cum sa aiba Mircea Lucescu pareri!?!
*** Să-l mai lase un pic printre copii ,poate îi trec fițele de vedetă...poate își dă seama că *** care nu are cum să facă figuri în fața selecționerului...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Problema e la CFR. Managementul nu poate să-l stăpânească și să-l mulțumească pe Louis al câtelea (vezi cum s-au retras rapid din dispută când l-a ignorat la schimbare oe Dan Petrescu). Cred că vom avea de a face cu un nou caz Angelo Niculescu-Dobrin din anul 1970. Numai ca, de data asta, nu se poate da vina pe dinamoviștii din lot, pentru ca... nu e decât unul, și ala răzleț.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.