Alte știri din fotbal
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
0
Rapidul în Austria, Borza în ultima bancă la Năvodari! De ce n-a plecat în cantonament fundașul stânga al giuleștenilor
0
Știm programul primei etape din noul sezon de Superliga! Când debutează Craiova, FCSB și Dinamo
0
Șapte goluri în ultimul amical al campioanei Universitatea Craiova! S-au jucat 120 de minute
2
Știri din fotbal internațional
Olanda - Maroc, în „șaisprezecimile” Campionatului Mondial » Echipele de start vin cu o mare surpriză: ce a gândit Ronald Koeman?
1
N-au avut milă de naționala Germaniei: „Eliminare jenantă de la Mondial!” » Aduc în discuție și o fază de arbitraj
0
Germania, ELIMINATĂ de Paraguay! Primul mare ȘOC al Campionatului Mondial: desfășurare incredibilă la loviturile de departajare
6
Gabriel Martinelli, eroul Braziliei: „Nu am cuvinte să-mi descriu bucuria”
0
Lifestyle
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
21
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Un băiat de 12 ani poreclit „Vamă” controlează podul peste un canal din ...
Libertatea
Polistiren în loc de beton? Imaginile care arată cum au fost ridicate ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Nicușor Dan îl respinge pe Siegfried Mureșan. De ce ...
Libertatea
Băi Emil,ești la fel de penibil in comentarii ca gafeurul ăsta de-l aperi,Chiricash.
E prost cu spume,îți dau like pt asta.
Superb! Nu e niciun “cadou”, comentariul chiar merita like și respect, la fel și precedentul. :-)))
Noroc ca s-a retras Tatarusanu.Trebuia sa il ia si pe Chiriches cu el.
Pacat ca pleaca urechea la toata lumea. Trebuia sa-si mentina optiunea. Cu el sau fara el tot aia este dar cel putin incercam si alte variante.
Mare greseala a facut ca la intors din drum.Trebuia sa il lase sa mearga pe drumul lui si era mai bine pentru toata lumea.
Pai daca nu apar, inseamna ca Iordanescu are dreptate cand il convoaca. E simplu.
Baiatu' Chiricheș joacă la o echipă care a primit 66 de goluri în campionatul trecut. Aproape 2 pe meci. Mai multe au primit retrogradatele(nu toate)și încă 3. Salernitana a primit 78, cele mai multe, nu a retrogradat. Referitor la selecționarea lui, mai bun că el nu sunt. Mai slabi, sunt. E treaba cu alegerea răului cel mai mic. Nu că ar fi vreo vedetă. L-am apreciat ani în urmă. Acum, e timpul altora, dar uite că nu apar.
Copilu, Stefan Radu n-a mai raspuns la convocari inainte ca Chiriches sa fie chemat la nationala. Iar Moti si M. Constantin sunt la ani lumina de Chiriches, care are aproape 10 ani in campionate extrem de puternice - englez si italian. Dar pentru asta trebuie sa ai ochi, sa te pricepi. Iar tu, din pacate pentru tine, esti un nepriceput, ca sa ma exprim soft, la acest sport.
N-o arata bine atacul. Ai insa altul mai bun ca Puscas? Eu nu-l prea vad.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.