Alte știri din fotbal
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
4
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Dinamo și-a prezentat noul transfer » Contract pe trei sezoane
3
El e „lovitura” încercată de MM Stoica? Jucătorul intrat pe lista FCSB
0
Știri din fotbal internațional
Pedeapsă! Le-au anulat zborul cu care trebuiau să se întoarcă acasă, după rușinea de la Mondial
0
Africa face legea la Mondial: număr impresionant de naționale calificate în șaisprezecimi » Asia, mult sub așteptări
1
Trecut de coșmar pentru eroul Austriei la Mondial » A suferit aceeași gravă accidentare de trei ori
0
Lautaro, primul gol la o Cupă Mondială: „Asta e tot ce contează”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Iar te lovești la ceas, confunzi o campanie de calificare cu un meci în deplasare, metre! :))
Dacă o freci prin Napoli, nu înseamnă că ești fotbalist, Octa! Dacă Daum crede că ești baza apărării unei echipe „ care n-a luat multe în ultimii 30 de ani ” competiționali și pune baza pe tine luând câte 3,3 perioadă trei, atunci nu ești selecționer, amice. Nu-i vina lui Chiricheș.
Binenteles, chiar nu inteleg de ce au fost lasati acasa,in.fond ii recomndau rezultatele pe toti. Eu l as fi luat si pe torje si.gata, adica nu.ca ne am.fi.calificat dar nu ne. Faceam.de ras. Avem.atatea valori cu care ne am fi putu.atinge obiectivul, sa nu neuitam facem de ras, dar nu.stiu de ce nu au.fost convocati.
Da ma, sa fii titular in liga insolventa e mare realizare. Inteleg ca țapul s a gasit, mare nedreptate li.s a facut lui ilarie si lui nede, cred ca si moke are putin dreptul sa se considere neindreptatit.
nu cred ca ne-am fi calificat.. dar sigur nu ne-am fi facut de ras.. cei enumerati de tine sunt peste titularii nationalei.. respectiv chiri, Tosca, Sapunaru, Lato, sau Stancu
Ihim. Cu el, cu stelu cu larie si.tucudean ne am.fi.calificat la pas, ce i.drept fotbalul nistru abunda de valori.dar nu avem.niroc de selectioner...
da.. sigur e mai mare realizare sa stai pe banca ani de zile :))) de astia ne trebuie la nationala.. nu e nationala de frecat banca.. e nationala de fotbal...
Crec ca e o realizare mai mare sa freci banca lui napoli decat sa fii titular prin liga mamaliga sau pe la arabii. Oricum n ai prins o nici pe asta...toti sunt o apa si un pamant, nu selectionerul este principalul vinovat. Arunca o privire peste lotul nostru si spune mi cati jucatori de valoare medie raportat ka fotbalul european avem. Eu zic ca niciunul. La situatia asta nu s a ajuns peste noapte ci este rodul unei organizari precare in fotbalul romanesc la nivel de federatie dar si la nivel de club, acolo unde nu avem conducatori priceputi ci doar samsari par veniti.
Măi, dacă aș avea flori pe balcon și timp să le ud scriind aici, înseamnă că e bine. Restul mă îngrijorează, ce impresie îți las, în special, aici! :))
Cand esti realist?Cand mergi la `stapane`,sau cand minti ca ai jucat fotbal?Sau cand minti de asemeni ca ai o viata frumoasa si tu uzi doar florile de pe balcon si dai de mancare la motanu tau!Nici ala nu te mai suporta!`Pierdut prin Bucuresti`!Poti sa scrii o carte despre viata ta!Poti sa si fabulezi,sa zici cum ai fost practicant de fotbal prin Gorj,cum, tatal tau, `jeneralu` te-a scapat de Armata ,cum mama ta a ramas sara singura pe aici sa-ti faca conservele in fiecare toamna!Un mitoman!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.