Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Cum n-a jucat nimica? A jucat TURCA.
bah chivorchiane f.mm de bl4tist, tu esti unul care a contribuit activ la decaderea fotbalului romanesc bah. Tu cu puscariasul marean iancu invitati la cooperativa sezonul trecut bah. Si acum tu vb de jucatori pregatiti pt. nationala. Pai unde sa se pregateasxca aia bah, in liga tig4nului vastangiu unde infrangerile se premiaza drept victorii si jucatorii sunt intimidati de catre bulibasa pt. ca au tupeu sa joace pe bune? Lasa-ne bah jig0die ca esti o miz3rie si o zdr3anta penala.
cu poti juca in atac cu jucatori ca cocis dica daniel niculae si frateso niculae paraleli complet
corect.omu are dreptate.romania nu a jucat deloc ei credeau k lituania e o nimica dar uite lea dat 3 goluri e senzatie.romania nu are fata de mondiale.mai bine sa stea acasa sa nu se faca de rusine.
Cred ca are dreptate.Echipa nationala este reflectia fotbalului romanesc in general:tot mai putine echipe cu pepiniere propri de jucatori,importul prea mare de jucatori de afara,si mai ales coruptia si scandalurile de la FRF si liga.Pina nu se gata cu sleata Dragomir-Sandu,nu vom mai avea rezultate.Din pacate mai avem si patroni de cea mai joasa speta ca Becali , Porumboiu si conducatori de toata prastia ,de exemplu cei de la Dinamo.
sa vezi in europa ce prapad o sa fie!2-3puncte in liga si in grupele uefa canci romania!
bai neinteresantule,prin indiferenta cu care se trateaza totul de catre federatie se ajunge la astfel de performante,si nedreptati,dovedesc incapacitatea lor de a gestiona federatia si tot ce tine de ea,acesti infractori care trateaza totul in interesul lor propriu nu al fotbalului
cum vrei sa recunoasca,ei nu recunosc nici marlaniile care le fac.vrei sa recunoasca ca sunt impotenti?gasesc tot felul de justificari stupide,cum au jucat aseara nici cu doua echipe ale romaniei in teren nu castigau.
Nu avem echipa!Si cu Mutu,Chivu suntem ZERO . Sa vazut si la EURO .Trebuie sa schimbam mentalitatea! GATA CU MITICISMELE ,hotiile de bucuresti,ignoranta celor ce se cred diriguitori.Noi din zona de vest a tzarii suntem satui de mizeria bucurestiului.Mi-e lehamite de fotbalul de azi si de jocul nationalei,care e plina de figuranti saraci.
s'a trezit asta sa comenteze...sa vorbeasca despre centre de juniori ....asta e..am luat'o pe coaja...acum el vrea sa si recunoasca....hai sictir chivorchiene...vezi'ti de echipa ta depunctata....iar te bagi aiurea in seama
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.