Alte știri din fotbal
După două achiziții, Rapid a anunțat și două plecări
0
Chirurgul care l-a operat pe fotbalistul Rapidului a venit în studio: „I-am făcut o sutură de menisc. Cât stă?”
0
Mihai Rotaru dă o lovitură financiară după câștigarea eventului! Câte abonamente a vândut Universitatea Craiova
0
Alte două vedete sunt pe picior de plecare de la CFR Cluj: ultimele detalii
0
Știri din fotbal internațional
Cheers, Gus! 48 de beri din țările Mondialului, bea câte una în cinstea echipelor eliminate
0
Interviu special plin de umor și ironie cu Kylian Mbappe: „Președintele Franței? Nu, eu sunt deja destul de urât!”
0
Selecționer aproape de demitere, după eșecul de la Mondial! Scandal în vestiar
0
Răsplătiți pentru 7-1 » Nevestele nemților, în cantonamentul Mannschaftului
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Foștii șefi ai Jandarmeriei, achitați în Dosarul „10 August”. Decizia ...
Libertatea
Veștea, ignorat de Bolojan după desemnarea surpriză: „Am sunat, i-am scris ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
„Lăsați petrolul să curgă!” Donald Trump a ajuns la o înțelegere cu Iranul ...
Libertatea
Ha ha de aceea nu a putut cistiga Romania la Cluj cu Lituania ,pe stadionul C.Radulescu gazonul e impecabil,se vede valoarea lui Piturca ca antrenor :D
k asa suntem noi neam de cuceritori: ne aparam saracia si nevoile si neamul. cretin a fost ala care a popularizat vorba asta k nevoile erau tot nevoi si atunci si ni le faceam la fel :(((
pai da. ii bagam la posada, le dam cu bolvani in cap; avem noroc, ploua, o baga goian in ate in minutul 75, le furam pestele din carlig la insulele feroe, le luam schiurile la austrieci,le mancam melcii la francezi, le ... ce vreti voi la lituanieni si ne calificam cumva. apoi mergem in africa cu cutia cu vaselina dupa noi ca sa nu ne doara cand ne-o trag restul. k acolo terenurile o sa fie bune, bolovani n-o sa fie, fantani n-o sa avem de otravit samd. si la sfarsit ne laudam cu calificarea.
Nu va mai agitati atita ca tot Serbia bate...fotbalistii din Tara vecina si prietena sint supranumiti "Brazilienii Europei". SANATATE!
Iar daca doamne fereste pierdem, o sa dam vina iar , din nou si inca odata o sa dam vina pe gazon... :)))=)))
pt toti nemultumitiiiiiiiiiiiiii. CAND veti ajunge ca Piti (sa nu zic Mourinho), POATE atunci veti invata ca Istoria, Banii, Faima sunt pentru INVINGATORI ! nu pt looseri...
Rusine pentru asemenea "strategii". Judecam ca in evul mediu. Unde ne sunt oamenii de valoare ? Noi romanii chiar nu putem iesi din transee ? Suntem in Europa mai oameni nu in Patagonia !
mai bine mereti la Cluj,..aaaaa..nu pe "moina" fortza faru
Bah asta se crede Stefan cel mare sa moara fapta. pai ori e fotbal ori e sah. am vazut pe mydesktop.isgreat.org mai multe poze
Pai terenul din Ghencea nu e bun k nu ii place marelui Mutu. Ghencea e locul unde echipa nationala a obtinut cele mai mari performante si acum este ocolit. Rusine FRF. Ce daca Mutu a fost injurat pe Ghencea la meciurile Romaniei ? Asa si Radoi Goian si Nicolita au fost injurati pe Stefan cel Mare la meciul amical al nationalei. Daca vom pierde se va spune ca am facut-o din cauza terenului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.