Alte știri din fotbal
S-a răzgândit și vrea să se transfere la FCSB: „O să-l sun pe domnul Becali să-l întreb”
0
Cele trei echipe din Vestul Europei care l-au vrut pe Daniel Bîrligea în această iarnă » De ce a picat transferul
3
Cum se ratează zeci de copii și juniori » Omul cu 3 titluri în România dezvăluie ce a văzut: „Se sabotau fără să știe! Chiar în fața stadionului”
0
Fostul jucător de la Dinamo, condamnat la 3 ani de închisoare » De ce a fost acuzat + pedepsa a fost suspendată
0
Știri din fotbal internațional
Anunț șocant al italienilor: ce a pățit fanul care a oprit meciul cu Cremonese! » E pericol la derby pentru Chivu
0
Louis Munteanu a debutat pentru noua echipă!
0
Radu Drăgușin, final de „telenovelă” în mercato » Transferul rezolvat de Fiorentina
0
Nicolae Stanciu a a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!” » Ce număr va purta
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
tu/noi nu cunoastem acest fenomen/sport sau cu vrei tu sa ii spui ...ca sa putem spune ca maxim e un jucator bun... noi suntem plante ....pana la urma nu asta se doreste nu?
De acord cu tine...eu niciodata nu l-am vazut pe Bourceanu asa bezmetic pe teren, nimic, nici o recuperare, nici o pasa. Tanase nu stiu ce sa zic, la Steaua el mai face faza defensiva, nici cu asta nu stiu ce s-a intamplat. Torje la fel, nici o viziune. Ba poate ca Nicolita nu e atat de talentat ca Torje dar cred ca facea carare pe partea lui. Probabil a mizat pe faptul ca Torje centreaza mai bine. Marica s-a zbatut. cat de cat. Cocis in nota lui, Gardos si Goian slabi si greoi. Singurii care au incercat sa joace (cred ca n au tinut cont de ce le-a zis Piturca) au fost Matel si Stancu.
da,cica l-a tinut pe Maxim pentru retur,de parca daca ar fi jucat aseara s-ar fi uzat...de abia astepta sa-l intrebe la conferinta despre el,o sa-l bage titular marti iar daca nu va da randament nu va mai vedea nationala cat timp va mai fi piturca selectioner (antrenor nu este si nu va fi niciodata)
Eu am sa tin cu Iranul.
eu am plecat intamplator, joi dimineata, am stat chiar in pireu, in Kanari, la un fel de ruda de-a mea. la vreo 3 km de karaiskakis si stathmos.
Eu pe unde am umblat erau numai blocuri in Salonic. Ce-i drept, toate geamurile aveau ghivece de flori ceea ce mi-a placut foarte mult. Atena nu o cunosc, deci nu ma bag in discutie.
Nu e vina lui Stancu sau Cocis ca nu sint fotbalisti. Ca daca ar fi nu ar juca (daca joaca) la echipele unde sint. E vina lui Piturca pentru ca ii titularizeaza. Si lasa pe banca un jucator ca Maxim, care in citeva luni s-a impus in Bundesliga, cel mai puternic campionat din lume.
bA mexicul se calfica de pe locul 4 din grupe dupa barajul cu Noua Zeelanda . Romania nu cred . Inca odata . Pa.
Terminand cu Lobont, vreau sa critic si titularizarea lui Cocis, jucator care nu a mai jucat niciodata impreuna cu Bourceanu dar lui Piturca i s-a parut o idee buna sa-l bagi si sa experimentezi intr-un meci cu o asemenea miza. Iar in ultimul rand nu inteleg de ce joaca titular acest pitic pe nume Torje, care nu a mai jucat un meci si nu prinde nici macar banca de rezerve la echipa sa de club, acest „Torjinho” care nu face deloc faza defensiva iar canda coborat in aparare a facut doua faulturi facute fara rost, doua faulturi de unde am primit 2 goluri. Avem jucatori la Manchester City, Lazio, Sevilla, Stuttgart … dar nici unul nu e bun pentru nationala.. Asta e, Multumim Piturca... ce sa zic
Lasa textele, neica Tepelin. Cu entuziasm de doi lei nu se poate drege busuiocul. Nu i-a interesat echipa asta pe Nashu Sandu, pe Corleone (cat a fost). Nici macar pe Piturca. A fost un moft, o vaca de muls, o trambulina pentru anonimi ca Gaman si altii in care antrenorul avea interese financiare. Daca pe ei nu i-a interesat, de ce ne-ar (mai) interesa pe noi? Oare indolenta din teren e o forma de respect fata de suporteri si culorile nationale si nu stiu eu? Nici pe jucatori nu-i intereseaza. Atata doar ca le-ar fi placut sa faca plaje la Rio. Stii ceva? MARTI, OAMENII DE BUN SIMT STAU ACASA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.