Alte știri din fotbal
Aurel Țicleanu, mesaj fără echivoc despre echipa lui Rotaru: „Craiova va câștiga primul titlu din istorie. S-a înființat în 2013”
0
Rapid are lotul decimat pentru duelul cu FC Argeș: 8 absenți
1
Cristiano Bergodi înainte de Craiova - U Cluj: „Chiar dacă Universitatea a fost avantajată de arbitraj”
0
Gică Popescu a răspuns după atacul dur al fanilor Farului: „Am adus în club peste 9,5 milioane de euro”
0
Știri din fotbal internațional
Primul antrenament pentru Valverde după altercația cu Tchouameni
0
Schimbare de strategie în poarta lui Inter » Cine poate fi titularul lui Cristi Chivu dacă pleacă Yann Sommer!
0
Selecționerul Portugaliei, mesaj clar înaintea Mondialului: „Cristiano își va accepta rolul, oricare ar fi acesta!” » „Nu construim monumente pentru gloria trecută”
0
Veste proastă pentru Olanda: fotbalistul de bază s-a operat și ratează Cupa Mondială
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
Ce mondial tată, suntem departe rău. Vai de noi.
Nu cred ca Ratiu a fost problema. Ca sa castigi un meci, trebuie sa marchezi. Problema e ca nu prea ai cu cine. Oricum, Romania nu are echipa de Mondial. Ar fi o minune sa ne calificam.
Prietene las o pe asta cu ai furat curent,e veche.Problema este alta,cu Bosnia nu a jucat nimic.Austria e altceva. Dacă jucăm cum am jucat e grea problema.In Spania a avut meciuri bune,cu Bosnia îmi pare rău.
Pai zic ca inflația de jucători de la școala profesionala a lui Hagi ,ca doar nu am sa -i zic academie e un fel de prostata a fotbalului romanesc. Da e părerea mea.Daca s-ar da premii pt cine a tras fotbalul romanesc în jos în ultimii ani ,Hagi ar fi printre laureați.Alaturi bineînțeles de toți ceilalți și cu Gigi șef de promoție.Doar printr-o conjunctura favorabila ne putem califica pt k nu batem pe nimeni decât dacă se întâmplă să i prindem cu probleme. Pe nimeni zic dintre echipele decente nu bune sau f bune!Nu înțeleg de unde avem impresia ca nu suntem la coada Europei fotbalistice?
5-1 , 75% posesie, 90% precizie pase, 18 suturi, 8 pe cadrul porti, 10 cornere, 720pase... N-am jucat nimic. mda...De fapt meciul asta nici nu trebuia luat in calcul. A fost exact ce trebuia sa fie. Antrenament. Cat despre Austria...om trai si om vedea. Sau ai citit in stele ca pierdem?
Îți dau dreptate, parțial însă. Dacă Hagi nu ar fi produs acei jucători- mediocri zici tu- probabil că nu ne-am fi calificat la Euro. Așa că bun- rău el a făcut totuși ceva. Ceilalți- antrenori, conducătorii de cluburi, FRF- ce au făcut ? Culmea ar fi să se afirme că din cauza lui Hagi nu și-au făcut treaba. Deși în țara lui CG se poate afirma orice...
Marica e printre putinii care admite ca imparatul e gol, armata desculta, izolat intr-un cor de aplaudaci care nu vor sa isi strice relatiile cu Luce, Hagi etc. Cel mai anost e Mister Rolex cu butoni de aur de la Jiji TV, care nu critica pe nimeni niciodata, cu un limbaj de lemn corporatist 100% si care nu zice nimic concret vreodata !
pai cum sa zica de Ianis, daca e asociat la Farul cu tac-su ?!
speri la inca un cadou autogol de la austrieci ? ca pina la autogol nu am jucat nimic cu chelnerii !
Nicio poză fără întâia nulitate,fostul decar de la Euro.Apropo,ieri la Digi, Misterul comentatorilor a ținut să aprecieze jocul prestat de Prinț stârnind indignarea până și a moderatorului Naum.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.