Alte știri din fotbal
A refuzat propunerea de prelungire în Superliga și semnează în China pe 40.000 de euro lunar
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
0
Alex Băluță revine în România și se va bate la promovare » Salariu astronomic
3
Mijlocaș crescut de Braga, pe radarul lui CFR Cluj » Prima țintă de transfer a lui Antonio Folha
1
Știri din fotbal internațional
Turcii cer excluderea unui star, după eliminarea de la Campionatul Mondial: „Așa se tratează fanii”
0
O lovitură de macetă într-o bătaie l-a trimis trei luni la spital, dar fotbalul l-a salvat: „Toți credeau că voi muri”
0
Tot mai departe de FCSB » Un club din Serie A pune banii jos pentru Florin Coman: care sunt condițiile mutării
0
Concluzia specialiștilor: pauzele de hidratare influențează serios meciurile de la Mondial
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
2
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Are dreptate și nu prea. Bancu a fost slab fiindcă l-a avut adversar pe Doku (fotbalist la City) și coleg pe partea lui pe Mihăilă. Edi a greșit, trebuia sa joace cu Coman, cum a făcut în primul meci. Mihăilă ne-a cam mâncat meciul, a jucat prost pe parte defensiva (pe stânga era bulevard) și a avut acea ratare, când a scăpat și a preferat sa șuteze, în loc sa dea pasa la coechipierul demarcat. El este f bun, dacă întra pe parcurs, fiindcă are viteza bună și ar fi avut fundașii obosiți. Păcat, Echipa nu a jucat rău, doar ca au fost imaturi atunci când nu trebuia.
Fara sa ii caut scuze lui Bancu, nu vad logica intre evolutia lui si faptul ca Doku ar fi dominat banda. Doku a jucat pe partea lui Ratiu care cred ca s-a descurcat onorabil in fata unui adversar de calibru. Apoi, pe partea lui Bancu au fost probleme si cauzate de evolutia haotica a lui Mihaila, care este un mare minus pe aparare. Si cand in sfarsit a iesit Mihaila, a intrat Hagi pe o pozitie pe care nu e confortabil si pe care nu ajuta defensiv (asta in contextul in care, Bancu era stors de energie, iar pe partea aia intrase proaspat Trossard). Stanciu a jucat slab si pentru ca a avut adversari pe De Bruyne si Onana, care l-au dominat nu numai prin calitate, dar si prin forta si fizic...
Sistemul tabloid
“ Belgienii ne-au executat de fiecare dată când au avut ocazia”! Ce ai fumat, amice! Daca ne “executau” de fiecare data cand au avut ocazi(a)i eram groggy!
Nu inteleg de ce Hagi Jr. raspunde la intrebari. A jucat 25 de minute si singura lui performanta a fost ca s-a impiedicat in minge.
Mitritza a lipsit!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.