Alte știri din fotbal
L-a văzut pe Mirel Rădoi în primele două zile la FCSB și este uluit » Detaliul care a atras atenția
5
MM Stoica a anunțat primul transfer pe care FCSB îl face în vară: „E foarte, foarte bun”
0
FCSB a ales stadionul pe care vrea să joace barajul de Conference: „Jucătorilor nu le place”
19
Replică spumoasă în direct: „E ca și cum ai compara somonul norvegian cu carasul românesc!”
9
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry, fascinat de puștiul-minune din seara de UCL: „Nici nu știu să îi pronunț numele, dar ce meci a făcut!”
0
Revoluție la Inter » Ce se pregătește la echipa lui Cristi Chivu
0
Cum s-a scos jucătorul lui Chelsea, după ce a împins peste panourile publicitare un copil de mingi în Liga Campionilor
0
Antrenorul lui Real Madrid nu are dubii după succesul zdrobitor cu Manchester City: „Este Juanito al secolului 21”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume”, fiica fostului internațional din Premier League, s-a logodit la 20 de ani de la fotografia-eveniment
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Donald Trump și insula aflată în centrul noii ordini mondiale
Adevărul
S-au apucat din nou de treabă! » Am mers pe șantierul încremenit: abia după ...
GSP SPECIAL
EXCLUSIV LIBERTATEA Mama lui Ilie Bolojan, către fiul ei premier: „Ai ...
Libertatea
F Incorect ce spui! Trist-an!
Ce Cocota esti! Respect Tatarusanu!
f corect ce spui!!
Rar mi a fost dat sa vad un fotbalist mai nesimtit ca Tatarusanu? Daca Radoi persista cu el...inseamna ca se identifica cu el
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai nu asta zicea ca lui nu ii pasa de ce spun suporterii nationalei din romania?
Auzi ce zice si *** asta ca nu e dezamagit. Inseamna ca nu-l intereseaza deloc tara asta daca te doare in basca dupa o necalificare. Sa nu mai fie convocat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O nationala INCROPITA cu EPAVELE de la fcsb si viitura ovidiu !!! 15 dintre EPAVELE " NATIONALEI " au fost crescute si promovate de catre fcsb si viitura ovidiu !!!
De 20 de ani incoace, numai asta auzim : " O sa incercam sa trecem si peste asta " , " Am facut un joc bun " , " Ne-au furat arbitrii " , " Terenul a fost greu " , " Publicul a fost ostil " .......... si alte baliverne si elucubratii menite sa ASTUPE ceea ce vede TOATA tara ! Romania NU JOACA NIMIC DE 20 DE ANI ! De 20 de ani avem CEA MAI SLABA NATIONALA DIN ISTORIA ROMANIEI !!!
Pai cum sa fi dezamagit bhai Tatarusanule nu s.a intamplat nimic stam acasa. Ai plonjat la golul 2 ai sarit in lateral si parca nu mai coborai pe gazon sa prinzi mingea cum sa fi dezamagit va batut un singur jucator nu cred ca la trebuia 11 oameni sa va bata .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.