Alte știri din fotbal
Avertisment dur pentru Daniel Paraschiv: „Să nu ajungă ca Tavi Popescu!”
0
Dani Coman iese în față după tirada lui Bogdan Andone: „Arbitrii să nu uite un lucru!” » A mers în vestiar și dezvăluie: „Și-au pierdut încrederea”
0
Incredibil ce lefuri plătește Metaloglobus: „Ăsta e salariul cel mai mare!”
0
Un antrenor din Superligă, aproape de demitere » Meciul de astăzi i-ar putea semna sentința
0
Știri din fotbal internațional
Ruben Albes, spaniolul adus în România de Anamaria Prodan, a semnat cu noua echipă
0
Un antrenor român, protagonistul unui moment istoric » A treia oară când clubul realizează această performanță
0
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Boluspor - Alanyaspor, în Cupa Turciei » „DUBLĂ” Ianis Hagi
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Cu Piturca in continuare Romania nu va merge la mondiale uita ca este si cu putina rima. La tactica paguboasa dictata de selectioner daca se va merge pe acelasi calapod pe pariu ca pierdem puncte si cu Lituania ce sa mai spun de meciurile cu Franta s-au Serbia. Piturca a sperat la un egal cu Olanda chit ca nu mergeam mai departe dar fudul deci Oltean vroia sa demonstreze cat de ,,invincibil,, este.DEMISIA singura solutie.
pfffff bai fratilor am citi si eu ce ati scris aicea ma tre sa vazik k romani is cea mai spurcata rasa de pe pamant. de ce cand nea calificat piti la euro toti piti i cel mai bun ak k nu a mers prea bine la euro toti zik piti afara si sa vina cine aa nea mircea lucescu care nu mai vrea sa aibe de aface k fotbalu romnesc,aaa mai i ala de la dinamo care comenteaza el da el saracu i de forma k numa deia are dinamo lasatil voi pe piti sasi faca treaba piti i cel mai bun la ora actuala la nationala
Lasa-ne ! Daca nu iti propui sa ataci si sa dai gol sigur nu o vei face! Fotbalul se joaca pe goluri marcate, nu pe cat de putine goluri primesti. NU ai fost niciodata un lider si nici nu vei fi.
Piturca va baga petitia in chur ...:))
PITURCA LASANE !!!!! SI CA FOTBALIST AI FOST UN POMANAGIU........AVEAI NOROC CA AVEAI IN SPATE JUCATORI VALOROSI.....TU ERAI ........ZERO
Piturca nu trebuie demis, cel putin nu dupa prestatia de la euro. Sa nu uitatm ca el ne a calificat dupa 8 ani la un turneu final, dupa ce ultima calificare tot el o realizase. E adevarat ca a gresit grav strategia in meciul cu Olanda, dar amintiti va de de triunghirile desenate in meciul cu Italia, in plus, daca pentalty ul nu era ratat eram acum in febra meciului cu Spania. Oricum, daca nu reuseste calificarea in 2010 va demimisiona el, dar cred ca ne vom califica.
Rusia, pe care noi am spulberat-o in amicalul din aprilie cu 3-0, a eliminat Olanda (3-1). Cand a fost Pitzi adevarat: la amicalul cu rusii, sau la Euro, cu olandezii?
Pt. sorin-arges: Olanda nu a atacat in valuri ca nu a lasat-o Rusia. Si totusi au avut 20 si ceva de suturi la poarta. Daca aduni toate suturile spre poarta ale Romaniei din cele 3 meciuri, punem pariu ca iti da mai putin? Vai Dumnezeule, ne-a calificat Piti. Cu ce sacrificii? Ingropand orice urma de spectacol fotbalistic. Tie ti-a convenit ca te-ai calificat si te-ai facut de ras? Da, am jucat contra unor echipe puternice! Si ce? Intrebare este: am jucat fotbal? Sau ne-am batut joc?
Petitia pentru "pro" unde poate fi semnata?
Dragi "jurnalisti", va rog din partea cititorilor vostri sa nu mai inventati subiecte daca nu aveti despre ce scrie.Tot timpul speculati, citati doar fragmente ale unui discurs ca sa ii schimbati sensul s.a.m.d. Ceea ce faceti se numeste dezinformare si se pedepseste penal. Poate ca nu s-a obosit nimeni pana acum sau nu au dorit sa piarda vremea. Stiu exista si exiplicatia "si o reclama negativa, tot la popularitate se aduna"... DA! Dar sa fie adevarata! Multumesc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.