Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Tehnologia de la Mondial, epic fail! Au fost momente de groază la amicalul Ungariei
0
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
100 de zile de război între SUA și Iran: principalele cauze ale eșecului ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Prietene, greseli se ,ai fac..spunemi cind ne-au furat arbitrii..dar la modul serios, nu de o gresala punctuala..pt ca s-a mai gresit si in favoarea noastra...chiar te rog sa-mi dai exemple concrete
nu pt ca esti roman faceai parte din comunism si cum mai spun alti si pt bulgar juca echipa te las si nu are rost sati mai dau replica ca nu are rost .vad ca esti polist dr meciurile pierdute din cauza arb. ca tot o dai ca asa suntem noi romani aduti aminte cum a pierdut titlul asa si ce discutam team salutat
vad ca tot le ti intruna cu ce sa impus bulgarul la barca
frunceanule opreste flegmele ca nu mai pot sa le evit,deja valul de puroi pe care il improsti e mai mult decat o parere ci e rautate si canibalism. argentina a castigat 2 campionate mondiale si nu stiu cate cupe sud-americane,O argentina din timpul lui pur si simplu nu poti spune ca scadere de forma,ca rahat ,ca nu stiu ce mai ales ca in '90 jucase finala,adica la 4 ani dif de meciul cu noi. bineinteles ca toate echipele mai au caderi de forma si franta in 2002 a fost slaba dar a fost doar o etapa scurta,si chiar si asa tot franta era.
PT HAGI JUCA NATIONALA SI ECHIPA DE CLUB ,CA SA-L FACA MARE.., IN LOC SA JOACE EL PT. ECHIPA, ACU SE MIRA CA NU A PRIMIT BALONUL DE AUR..ALTE MANEVRE AM VZT RECENT CA SE FAC..,CA AR TINJII DUPA POSTUL DE ANTRENOR LA NATIONALA CIND EL NU E BUN NICI LA VIITORUL, ECHIPA LUI..SA ANTRENEZE VITORUL SA VEDEM CA E BUN SI IL PUNEM SI LA NATIONALA...VREODATA..!!
Bai agramatule, eu cred ca tu nu ai inteles ''nik''...dormi in pace, in ignoraanta ta.
De aia cistigat Argentina o singura data CM, in 1978...si nu a jucat nici o finala..si cred ca nici o semifinala...totimpul a fost mai buna ca Roamnia, sa fie clar....dar noi, am fost odata pe locul 5 in lume parca, in 1992, si de atunci ne credm mari si tari, cu REGI si GENERATII DE AUR...si nu spun ca am cistigat nemerit, spun ca am cistigat pe un joc 'ciudat"...si cu mult noroc...adu-ti amitne meciurloe cu Argentina..frate, au avut aia cite 20 de ocazii, si noi....2 ocazii si 3 goluri...
ce sansa sa am ca nu inteleg ? ti-ai luat fenobarbitalul ?dar zilele trecute ? mai bine valah tuciuriu,desi sunt sanse mari sa fiu mai alb ca tine decat serb si iobag emancipat .
Tot o dam pe asta, ca suntem romani, ca suntem dezavantajati....dar Stoichkov cum sa impus la BArca ? in aceiasi perioada...Gica Popescu cum s-a impus ? Nedved cum s-a Impus ? Adi Ilie ? toti jucatori estici....cu hagi tot timpul a avut cineva, ceva....si cit timp nadia a fost pe val, nimeni nu ia putut face nimic, a cistigat TOT..la fel si patzaichin...nu contest ca nu sunt jocuri inalte, pe care noi doar le putem banuii..dar daca ai valoare, iesi in fatza....si nu are nimeni ce sa-ti faca..
Cit s-a ratat ? hais a ne aducem aminte..si golurild e Barca Si real, cu cien le-a dat ? De ce nu te itnrebi de le BArca, in un an jumate, a fost titluar de 22 de ori, in conditiile in care aia joaca 50 d emeciuri OFICIALE pe an..a jucat la Barca si Rel doi ani jumate, si nua jucat in nici un El Clasico...chiar nu-ti pune nimic ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.