Comentarii (6)
bunicu
bunicu  •  28 Martie 2024, 06:41

La meciul următor să joace numai Hagi și Man restul echipei nu contează ei sunt salvatorii fotbalului românesc totul e vrăjeală ieftină. Dă doamne să joace bine dar dacă nu rezistă să vedem atunci laude și mai este ceva Hagi senior mai crede că va lua mai mulți bani pe el asta e finalul discuției.

mishu_74
mishu_74  •  28 Martie 2024, 02:55
Postat de cipinho79 pe 27 Martie 2024, 11:28

pana la urma Romania a dat 2 goluri Columbiei in timp ce Spania a pierdut la zero. eu pe Ianis Hagi nu pot sa-l inteleg de ce-si iroseste cariera sa fie rezerva neutilizata in strainatate, in loc sa joace titular in liga 1 ?

pentru ca antrenamentele in strainatate, plus cateva minute pe meci conteaza mai mult decat meciuri intregi jucate in liga 1 in ro. e pe plus

Misu1950
Misu1950  •  27 Martie 2024, 16:07

Sunt si la Marca jurnalisti si "jurnalisti"...Pai sa scrii ca antrenorul columbian a luat masuri facand schimbari de "frica" ca a intrat Ianis mi se pare penibil...Eu sunt convins ca daca pe Ianis l-ar fi chemat Ianis Ionescu, ar fi stat un an pe tusa din cauza unei accidentari si dupa asta, in tot anul urmator, ar fi adunat minute jucate cat in 3 meciuri, nu prindea nici o selectie in lotul largit al vreunei echipe nationala...Darmite titular!

corectorul
corectorul  •  27 Martie 2024, 14:47

”În minutul 56, la scorul de 2-0 pentru Columbia, Ianis Hagi a intrat pe teren. Este nimeni altul decât fiul legendarului Gică Hagi, cel care a marcat împotriva Columbiei la Cupa Mondială din 1994, care a avut loc în Statele Unite ale Americii. Atunci a fost momentul când s-a trezit România, iar Nestor Lorenzo a reacționat și a făcut câteva modificări în echipă”, a notat Marca. Ne-am inteles, aprecierile vin de la celebrul cotidian „Marca”, nu vreun agarici de pe la noi!

Ardeleanu123
Ardeleanu123  •  27 Martie 2024, 12:55

Numai 6 poze cu Ianis Gagi in diferite articole din GSP,sincer sa fiu este cam putin.Refuz un comentariu,dar este disgratios,Daca ati fi in locul cititorilor,domnilor de la GSP,care ar fi comentariul d-voastra?