Alte știri din fotbal
Unde va fi Zeljko Kopic săptămâna viitoare. Îl susține pe prietenul său!
0
Presa din Turcia a tras concluzia, cu 4 zile înainte de barajul cu România
0
Panduru a găsit alt vinovat la gafa care a șocat Superliga: „Spun mereu, dar nu mă ascultă”
0
Ilie Dumitrescu a numit singurele echipe care se bat la titlu, după a doua etapă din play-off
0
Știri din fotbal internațional
Concluzie dură: „Dacă Liverpool joacă așa, PSG îi dă 10-0”
0
Chivu are concurență puternică pentru un internațional german » Alte două cluburi mari îl vor pe neamț
0
Starul Turciei e în mare formă » Cum a marcat pentru Juventus în Serie A, cu 5 zile înainte de baraj
0
Ionuț Radu, jucător-cheie pentru Marca împotriva lui Alaves: „Asigurarea Celtei”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Umbrele lui Țiriac și Porsche la Balc, județul Bihor: „Se vânează mai pe ...
Libertatea
esti pierdut ...omul facea declaratii la adresa lui puscasu marin...nu la adresa ta . imi e mila detine ca atat ai inteles
are dreptate dinu puscas si pensionarul aluibec nu au ce cauta in nationala
Nu inteleg haiterii astia, care nu si-au trecut in CV nicio calificare, in conditiile in care nationala nu a fost creditata cu nicio sansa sa se califice la Euro, nici vorba sa se gandeasca cineva sa mai iesim si din grupe... pe ce baza comentezi tu alegerile selectionerului? Nu are nicio autoritate sa faca asta. Doar cei care au calificat nationala la un turneu final ar avea aceasta autoritate, dar orice antrenor care se respecta nu comenteaza deciziile altor antrenori.
BUNĂ ziua ! Eu nu mi-am schimbat părerea despre Pușcas: lent,greoi, rigid si fara un bun control al balonului! Chiar nu am nimic cu acest baiat,DAR asta e părerea mea. Calitatile unui atacant sunt total opuse CELOR pe care le are Pușcas!
Pentru ca, la fel ca și Hagi și Alibec, trebuie vandut. La nationala României hotarasc impresarii, nu antrenorul!
Puscaș e un jucator de vestiar si este bine integrat în grup . Altfel ca si randament exceptând câteva goluri ( importante dar norocoase) cu ceea ce arata cred că in divizia B în România se face de râs.. Măcar aleargă .
Asta e si intrebarea tuturor!!!! Ce sa ii ceri lui puiutu de securist Iordanescu?
Cred ca are c___e mari...nimeni nu-si explica de ce e nelipsit din lotul nacionales, petarda de petarda !!
Cam are dreptate "Procurorul"...
Din pacate si pentru mine este evident inca din campania de calificare ca Puscas este mana moarta a echipei. Cred, de exemplu, ca Barligea de la CFR ar fi fost o alegere mult mai inspirata, dar asta este...Om trai si om vedea. Cu stima
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.