Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Nationala

Cornel Dinu, derapaj sexist în direct la TV! ”Votează și femeile fără sutien care se cred fotbaliste!”

« Înapoi la articol

Comentarii (18) Adaugă comentariu

DM Bob  •  13 Februarie 2018, 18:06

Televiziunile sportive fara Cornel si Gigi ar fi ca un circ fara clowni . Ii urmaresc totdeauna pe emisiunile digi si dolce .

demolarii  •  13 Februarie 2018, 11:55

Cred că Ioanitoaia a fost înlocuit la conducerea GSP.ro de către Capatos. Altfel nu se explică articolele că cel de mai sus. La fel că și Pruteanu, care sub egida unei campanii antimanele, le făcea reclama, așa și GSP.ro publicând astfel de derapaje in acest mod, le susține și încurajează....

alfabetta  •  13 Februarie 2018, 11:37

Maistru Dinu să acute in geamgiu

ucluj2011  •  13 Februarie 2018, 11:18

***

cobadin33  •  13 Februarie 2018, 11:12

Sunt sporturi si sporturi, unele mai gratioase si adecvate femeilor, gen gimnastica , patinajul, volei etc si alte sorturi mai masculine. Femeile fotbaliste nu sunt atat de scarboase precum cele care practica boxul, dar tot inestetic arata !

arsenie_b  •  13 Februarie 2018, 10:46

Dinu are dreptate. Ce legatura au femeile si invalizii cu fotbalul profesionist? Ia sa ne mai lase cu prostiile. Sa-si faca o federatie de hobby, separata

dakesis  •  13 Februarie 2018, 10:35

Draga domn'e Dinoo, fetele care joaca fotbal, precum cele din poza. poarta sutien. Nu ca asta ar fi problema matale. Dar poarta pentru protectie. Sutienuri misto, pentru sport, din alea stranse bine. Ti-ar trebui si matale unul, sa ti-l pui la gura. Strans de tot.

stonewall  •  13 Februarie 2018, 09:53

Postat de catalynn2 pe 13 Februarie 2018, 09:30

Aici gsp are dreptate, “procurorul” a sărit calul, însa spre rușinea mea, recunosc ca formularea mi-a smuls un zâmbet involuntar. Asta spre deosebire de grobianul din Pipera care provoacă doar greață chiar si atunci cand vrea sa fie serios!

Tu razi ca proasta si cand ti se arata degetul

Nikola Andrei Teslas  •  13 Februarie 2018, 09:48

Dinu este elegant si moderat in aprecieri.Are ,de multe ori verbul acid,dar nu este cazul sa exageram.Femeile fara sutien,la care face vorbire,sugereaza lipsa de educatie si pudoare a unor doamne,care ,desi arata si se comporta-unele dintre ele-ca niste lucratoare de pe centura,li se da girul moral de a se pronunta in chestiuni ce le depasesc cu mult capacitatile intelectuale. Fata de haosul din societatea romaneasca (incluzand aici si fotbalul)consider limbajul domnului Dinu destul de bland.

mvradulescu  •  13 Februarie 2018, 09:41

Eui sunt un admiraror al d-lui Dinu (pentru perioada în care nu-i trecea nimeni prin față pe gazon), dar de data asta a cam sărit calul, însă vă rog să nu-l comparați cu interpretul de psalmi ! Dl. Dinu il depășește cu prea multe clase (de școală) că să poată fi comparat cu personajul respectiv !

«

1

2 »
«

»