Alte știri din fotbal
A semnat cu Dinamo și poate debuta vineri » Ce spune Andrei Nicolescu despre transferuri
0
Culise incredibile de la CCA în mazilierea lui Alexandru Deaconu: „Hațegan e zeflemitor, cu aere de superioritate”
0
FCSB plătea 100.000 de euro pe el în 2020, incredibil cu cine a semnat acum: „Tânăr, puternic și determinat”
0
Război total între jucătorii de la FCSB și suporteri » Membrii Peluzei Nord au vrut să le vandalizeze mașinile: „Poate credeți că sunteți vedete. Prea multă aroganță”
0
Știri din fotbal internațional
Cassano intervine în sprijinul lui Chivu: „Înnebunesc de-a dreptul când îi aud!” » Ce transfer recomandă la Inter
0
Fostul președinte FIFA cere boicotarea Campionatului Mondial: „Evitați călătoria în Statele Unite!”
0
Revine! Edoardo Bove și-a găsit echipă: „Iubesc provocările” » A primit mesaje și de la Christian Eriksen
0
Sărbătoare la echipa lui Reghecampf pe „stil românesc” » Conducătorul a aruncat cu bani în vestiar
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Noua hartă a SUA după Donald Trump: Groenlanda e doar începutul ...
Libertatea
Ce sa caute Contra la nationala?
sa ne imaginam turcia(swansea)-romania(petrolul).rezultatul este logic 5-1.buna alegere,nu?cat timp nu vom avea un campionat format din maxim 10 echipe din care primele 6 sa joace in europa(primele 2 in primavara champions league si restul in europa league),nu avem motiv sa speram la mai mult de un baraj romania-grecia(stie toata lumea rezultatul).
Dar ce are Sanmartean? ai vazut pesnionarii greci cum au jucat,pai Torjica gafaia zici ca el avea 36 de ani si mai fumase si un pachet de tigari inainte de meci.Aseara am vazut ca Sanmartean este in forma si a fost jucatorul decisiv.La nationala trebuie sa vina cei mai in forma jucatori indiferent de varsta.Daca vrei sa aduci doar tineri ai echipa de tineret la dispozitie si de acolo sa promoveze mai departe cei care merita.
pe cine propui kili, pe bili?
este o gluma proasta! adica ne cred tampiti?! suntem satui de golani, marlani si bagabonzi din cluburi de noapte si cazinouri la echipa nationala! este si cazul nasului/finului sau: reghewin!
aha... Razvan Lucescu reloaded
Cum sa punem, frate, un EPILEPTIC selectioner la Nationala? Ce il recomanda?! In plus, riscam si sa bata vreun arbitru ceva sau sa faca CRIZE d-alea de ale lui de o sa ne rada toata Europa.
Deocamdata nu cred ca a demonstrat ca e suficient de bun. Acelasi lucru e valabil si cu Reghecampf!!! Dupa 1-2 ani buni inseamna ca sunt super antrenori???
Ce uiți tu să omiți este continuitatea.Tu presupui, metre! Vezi viitorul în ce culori vrei tu!
Păi, de s-ar refuza Naționala? Cel puțin, atât timp cât se pot câștiga bani frumoși. În caz de eșec, polița de asigurare o constituie mult tocitele sloganele de genul "aria limitată de selecție, valoarea actualilor jucători, ghinion / neșansă, arbitrajul, sorții nefavorabili,...". La Pițurcă, a mers. De minune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.