Alte știri din fotbal
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
0
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
1
Moment curios: Victor Ponta s-a dus la Turcia - România îmbrăcat cu tricourile AMBELOR naționale, unul peste altul! „Cok cok cok zor”
10
Știri din fotbal internațional
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Irlandezii îl învinovățesc pe selecționer după înfrângerea cu Cehia: „Acesta nu este ghinion”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Romania prinde locul 2, dar pierde la baraj.
Ramai sclav pe ziarul capitalei sarantocule !! Taxa pe turnulete sa nu muriti de foame !
AFARA AFARA cu miticii din TRANSILVANIA!!!!!!!
Lasa ca au jucat bine baietii.. mai ales in prima repriza,au fost super pt o echipa ca a olandei. FRF-ul ar trebui sa faca plangere impotriva lui Thompson. Eu pun o mare vina pt esec pe el. La 2-1 pt olandezi,aveau mare elan ai nostri. Din pacate, l-a taiat repede frai.erul asta cu un penalty usor si cu un galben.. Sa nu mai zic ca fluiera cum se trantea cate un olandez pe jos. Asa ca,nu sunt datori. Sa vina lumea si la urmatoarele meciuri in asa numar si daca pierdem cu Ungaria cand vom avea 50000 spectatori si un arbitru corect,atunci o sa fie alta poveste.. pana atunci, HAI ROMANIA!
daca il dati pe piturca afara ,romania va juca RIO ,in caz CONTRAR LA REVEDERE
bai ma faci sa iau ban . rasa ta de taran peltic mie imi place GSPul nu vreau sa iau ban pe on-line ul capitalei
deci citezi ceva ce nu exista ? medicamenteeee!:)))
Bravo maresale. Tu esti prietenul meu pentru ca ai observat. Ala e doar un taran care nu are ce face si cloneaza lumea.
ala e clona bre ,sudnace ,fata mare a zbughito acum 3 ore
Calificarea s a pierdut ...scrieti tampenii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.