Alte știri din fotbal
Darius Olaru își dorește plecarea IMEDIATĂ de la FCSB: „Asta i-a spus nepotului meu”
0
Iuliu Mureșan a dat detalii despre situația financiară complicată de la CFR Cluj: „Există pericolul insolvenței!” + „Sper ca Louis Munteanu să plece”
0
Robert Ilyeș le-a cerut șefilor clubului să renunțe la strategia actuală: „Am făcut 3 puncte cadou! Îmi doresc să lucrez cu jucători de calitate”
0
Daniel Pancu a glumit cu eroul de la CFR: „Dacă făceam asta, nu mai dădeai 3 goluri” + A pus ochii pe un jucător din Superliga: „E foarte interesant”
0
Știri din fotbal internațional
Galatasaray vrea să transfere un „galactic” de la Real Madrid
0
Îl așteaptă pe Salah cu brațele deschise: „Trebuie să vorbească cu Messi”
0
O companie de criptomonede vrea s-o cumpere pe Juventus Torino și promite investiții de 1 miliard de euro!
0
CIO le-a recomandat celor de la UEFA reprimirea Rusiei în competițiile internaționale de fotbal » Care e decizia forului european
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
6
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
6
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Marina britanică a vânat timp de trei zile un submarin rusesc care a reușit ...
Libertatea
Prețurile exorbitante ale biletelor pentru Campionatul Mondial 2026 ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Verdict pentru ofițerul de contrainformații care a împușcat primii ...
Libertatea
cine crede ca gsp e ziar,crede si in fotbalul nostru...........
Afara cu CONTRA pentru ca habar nu are de tactica ,nu are curaj si aduce jucatori pe prietenie. Burleanu a distrus ceea ce a mai ramas din fotbalul romanrsc-afara si cu el.
Cine te lasă, mă, pe afară? Noi abia batem Malta și zici că nu te lasă masonii să te califici.
Parerea mea: Contra sa-si incheie mandatul dupa prima intalnire in functie de rezultat. E victorie, ramane. Altfel, inlocuit urgent cu Gica Hagi. Am zis!
Contra asta crede ca meciurile se cistiga cu heirupul fara asezare tactica . E praf la tactica si a inceput si el sa duca jucatorii dupa interese prietenii orgolii . Are linga el numai *** intre ale fotbalului gen Gane , Mihalcea etc. etc. Ce staf e asta bagatori de seama care minca o gramada de bani. Unde au facut astia performanta . De federatie ce sa mai spui un ingimfat si nestiutor ca Burleanu nu poate ridica fotbalul rominesc . A introdus play off -ul asta care distruge de tot fotbalul numai blaturi si reciprocitati toate facute dupa simpatii si interese. Cum sa creasca valoric campionatul si automat si nationala. Sint umflati hucatori tineri ca sa nu edem cit de slabi sinte m si sa mascam nonvaloarea. De ce sint stadioanele goale daca e asa bun sistemul asta . Burleanu crede ca sintem prosti noi nu vedem ce mirsavii se fac . Nu ne mai intereseaza un astfel de fotbal. De arbitraj nu mai spun e jale si acolo numai minareli .asta nu e fotbal e amatorism si mai vorbesc de Becali.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vai ce descoperire a facut craitoiu..hahaha... ba baiatule, ar fi chiar culmea sa-i prelungeasca contractul daca rateaza calificarea..articol din ciclul, noi scriem fara sa gandim...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.