Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Dan are titluri la cluj, e un antrenor bun, fara indoiala, dar cred ca aceste declaratii vin pe un fond de suparare, frustrare. Ma gandesc ca el in trecut a refuzat nationala, si acum se vede intr-un punct al carierei in care se simte blocat. Cred ca ar vrea sa fie el antrenorul nationalei, din pacate pt dan, postul e ocupat, iar mirel a inceput bine cu 4 pct in dubla cu irlanda de nord si austria. Peste asteptari de fapt, sa fim sinceri, nu ne gandeam ca ne intoarcem cu punct din austria, si uite ca au fost chiar 3. Desigur, nu trebuie sa ne imbatam cu apa rece, dar e un succes binevenit.
Tot ce stiu e ca ...Gurita Contra l-a dat in fata doamnei profesoare Laura Andresan ...si l-a luat. Radoi nu stiu pe unde a umblat.
Mare dreptate are Petrescu. Prea ne îmbătăm cu apă rece și nu am câștigat ceea ce era important să câștigăm.
Radoi are Bacalaureat?
Ce sa intelegem cand Petrescu vorbeste despre el insusi la persoana a treia? ca are personalitate multipla? a zis cineva ca sevilla sau lazio nu erau mai bune ca cfr - l-a contrazis cineva? de unde asemenea argumente aberante neintemeiate pe realitate? de asemenea, el zice ca acestea sunt amicale. ce inseamna un meci amical? la un meci amical sa contabilizeaza punctele intr-o grupa? sau nu intelegem la fel fotbalul? ca aceasta competitie nu are aceeasi misa ca Euro sau calificarile la Euro asta da, dar de aici pana la a spune ca sunt amicale.... in sfarsit, Dan isi face lumea lui paralela in care traieste cum vrea, nicio problema, problema mai mare este toata paranoia asta ca e o mare conspiratie si ura impotriva lui. nu e. sa isi vada de cfr, sa scoata fotbalisti buni si rezultate bune si sa fie sanatos.
Tu , petrescule, oricum esti han..y....t!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.