Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Nationala

Dan Petrescu la "naţională", antrenor-surpriză la CFR Cluj!

« Înapoi la articol

Comentarii (20) Adaugă comentariu

ray51  •  14 Septembrie 2017, 09:08

'Bursucul' ar trebui sa mai astepte o legislatie pana sa ocupe acest post. Deocamdata ar fi benefic 'ochiul' lui Gica si aportul 'nervosului' Cosmin. Daca ar fi sa numesc eu selectioner, acesta ar fi Olaroiu.

Florin Bălănescu  •  13 Septembrie 2017, 13:17

Ce petarde de "ştiri" şi ce porcărie de "ziar"! Între timp, prostovanii ăştia au şi dat dezmințirea. Ce surse de doi bani şi cîtă minte înapoiată au fecesebiştii ăştia fanatici deghizați în "jurnalişti"! Are marele Petre Țuțea o vorbă de duh pe care a rostit-o în timp ce-şi arunca privirea pe un exemplar din jesepe în care un discipol îi împachetase nişte salam: "Aflarea în treabă e metodă de lucru la români".

Daniel Irimescu  •  13 Septembrie 2017, 11:49

Pai eu traiesc in Vest de zeci de ani dar motivul principal pentru care nu m-am intors in Ro este lipsa de educatie . Asta e si motivul pentru care nu aveti servicii de calitate . In plus lipsa de seriozitate . Peste 20 de ani Ceausescu va fi reabilitat in ce priveste fotbalul romanesc si sportul in general . In rest vorba voastra celebra . Hei rup !

Daniel Irimescu  •  13 Septembrie 2017, 11:40

Postat de Ady Marin pe 13 Septembrie 2017, 11:25

exclus un interimar. un nou antrenor sau Daum să-și termine mandatul.

Romania nu e tzara Occidentala si nici nu trebuie sa fie asa ca DAUM ? PA .

Danut Ognean  •  13 Septembrie 2017, 11:39

minciuni gsp-isto fcsb-iste petrescu nu pleaca de la cfr spre dezamagirea fcsbeilor si a lu gigi si nici contra de la dinamo! poate va ajunge marele dica antrenor la nationala ha ha ha

Daniel Irimescu  •  13 Septembrie 2017, 11:38

Chiar adineauri Murasan a confirmat ca Stoichita impreuna cu Burleanu au sosit la Cluj si au plecat cu coada intre picioare! Dan ramine .

gizeh  •  13 Septembrie 2017, 11:30

... până ieri credeam că Vochin e mâna dreaptă a lui burlanu să citesc azi că ... Burleanu ar fi mâna dreaptă a lu' Vochin!!

Ady Marin  •  13 Septembrie 2017, 11:25

exclus un interimar. un nou antrenor sau Daum să-și termine mandatul.

steaua1986forever  •  13 Septembrie 2017, 11:16

Postat de Dragne Daniel Dan pe 13 Septembrie 2017, 09:16

Pa prostul ala il luati la natiomnala antrenor ?????Pa edy iordanescu ?????

Bravo, ai inteles tot.

lapusneanul  •  13 Septembrie 2017, 11:10

ati ajuns de rasul curcilor...cum puteti sa titrati..dan petrescu la nationala cand nu s-a stabilit nimic ?..cum puteti sa titrati...messi a distrus-o pe juventus ?..voi stiti ce inseamna a distruge ? cum puteti sa titrati ..haos la dinamo..voi stiti ce e ala haos ?...cand o sa deveniti profesionisti ? ..pacalicilor !

«

1

2 »
«

»