Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
0
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Știri din fotbal internațional
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Ati oprit articolele enervante cu grobianul ala de doloroiu si acum il scoateti in evidenta iar pe drojdierul asta care de 15 ani , sta pe margine cu sticla in mana si vorbeste de altii ca si Lupu ! daca era ceva de capul lor acum erau implicati in fotbal ca si antrenori nu ţate pe la televiziuni si ziare ! Niste ratati care au avut avantajele unui sistem , dar apoi s-a vazut ca aveau caracter de rigola !
la conducerea frf trebuie sa vina cineva priceput in afaceri, nici cu fosti fotbalisi nu faci treaba, nici cu lingurari parveniti politic
Stimate domn, consider comentariul dumneavoastră plin de bun simț și "la obiect". De acord că "schimbările în bine", dacă s-au făcut cumva, s-a folosit "cerneală simpatică" și nu se observă decât din fotoliul președintelui FRF, care are singurul merit că nu s-a "murdărit" cu performanțe sportive ! Poate opiniile d-lui Prodan ar putea fi bănuite de subiectivism de cei ce ocupă acum fotoliile călduțe de la federație, dar în nici un caz de rele intenții ! Schimbările de la începutul anului trecut în fruntea fotbalului au fost făcute de dragul schimbării, fără un program realist de perfecționare a activității și performanțelor !
Acest individ care sa lins cu Sandu pentru bani unde a facut studiile la CRISMA,el nu e nici la degetul mic a lui Burleanu.Acest ins sa invete intai alfabetul sa stie sa vorbeasca romineste sau asta este din cauza bauturii nu stie inca pe ce lume traieste,el a fost invatat numai la smecherii sa primeasca bani fara munca,e vai de capul lui,păcat ca ziaristii il baga in seama sa le da si el cite o bere sa apara in ziar,o rusine de om.Ce vrea el sa fure cit au furat anteriorii si a impărtit banii si cu tine,bani incasati pe nepromovare in in fotbalul international.Ciocul mic Prodane.
Omule,din orice punct privesti,in fotbal , Prodan valoreaza mai mult ca Burleanu !. Apoi Prodan poate fi si subiectiv,dar tu demomteaza-i afirmatiile, de jigniri sintem satui. Pina,una-alta, FRF se scufunda,sint aceleasi metehne,in plus nimeni nu vine linga tandemul Burleanu-Chivorchian. Aceleasi aiureli la arbitraje,aceleasi judecati strambe,comisiile FRF judeca dupa nume,nu dupa lege. Banii lipsesc,Piturca ,bun-rau a plecat gratis,cu treaba neterminata. Asta este adevarul !...
Pe Daniel Claudiu Prodan i-l "ataca" trecutul lui de vasal al marelui conducator Mircea Sandu nu-l atac eu... In fine pt. unii se pare ca "miopu" asta trebuia sa facă in mai puțin de un an tot ceea ce nu a făcut Sandu Mircea in 23 .
Dar asta de a ajuns presedinte al FRF ce performante a avut in fotbal ? De ce nu il contrazici cu argumente pe Prodan in loc sa il ataci ?
Chiar orice râgâiala a acestui bețiv notoriu trebuie preluată in presa? Este incredibil cum un bufon al casei regale Sandu Mircea își permite sa emită judecați si sa dea verdicte intr-un domeniu in care in afara faptului ca a fost un fotbalist mediocru nu a realizat NIMIC ! Ce a făcut domnul Prodan pt. fotbalul românesc de când a pus capăt activității ? Ce performante a avut ?
cum sa il dai pe piturca gratis? macar 3 sticle de "uischi" ptr domnu` prodan sa fi cerut pe el
Ce prezentabil este didi in costum si incravatit, se vede ca-i intelectual:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.