Alte știri din fotbal
I-a activat clauza lui Marius Coman! Ce se întâmplă cu atacantul care în martie era convocat la națională
0
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Gol anulat în minutul 17
5
Și-a anunțat retragerea din fotbal imediat după turul barajului Chindia - Farul
0
Denis Alibec s-a enervat: „Nu mai înțeleg ce se întâmplă la clubul ăsta”
0
Știri din fotbal internațional
Otto Hindrich a ratat dramatic cupele europene în Polonia: desfășurare incredibilă în meciul care a decis totul
0
Bayern - Stuttgart, finala Cupei Germaniei » Echipele de start + cote
0
Istorie pe Wembley! Au promovat în Premier League cu un gol marcat în minutul 90+5
0
Diego Simeone: „El este cel mai bun antrenor la ora actuală”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu ai habar ce inseamna "***"? Se pare ca nu. Mai da si tu un "goagal" inainte sa faci pe lupul moralist pe aici. Nu de alta dar iti arati doar incultura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde atata ura impotriva lui Daum nu inteleg!?? E destul de clar ca nu are cu cine juca,nu mai avem fotbalisti de valoare!! Poate sa vina si Guardiola si Mourinio si tot nu va face nimic!! Il ridicati in slavi pe Piturca,el a avut totusi jucatori de valoare ,si ce rezultate a avut??? Eu zic sa incetati cu aceste atacuri si sa il lasati pe om sa-si duca mandatul pana la capat!!!
***. ***, TU II FACI PE ALTII ce nu sunt :))) Eram palnie, valah, acum sunt maricel... VAI DE TINE, BA! Esti bun de invelit in covor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate Daum a avut dreptate! Nanu asta care se crede jurnalist este de joasa speta, ***. Jurnalisti de doi bani care vor sa iasa in fata macar o data, macar cu un scandal ca sa-si auda numele. Nu conteaza ca sunt injurati. Important este sa-si arunce veninul ieftin prin fituici. Si, crede ca este jurnalist. Joasa speta, om mic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cineva mai jos scrie "***",o insulta grava în germana,si este publicat. *** din titlu este publicat,dar *** în comentarii nu. Oricum cei care filtreaza se amuza la max. Ritcis. In oglinda ultimul cuvânt,v-ati prins.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au introdus sisttemul yellow card pe care il da cand vor ei chiar daca vorbesti civilizat . Pe orice forumuri din lume primesti cel puti o avertizare inainte sa fi suspendat unde se explica ce si cum .
Tu esti cel mai bun exemplu de om normal, cu iq 33 mai mic decat asistentul Siri de pe iphone :))))) HAHAHAHAHAHAAHAHAHA :))) Cred ca l-ai dezactivat, te umilea ala tot timpul :))))))))))))))))
Daca gsp e bun de invelit peste, tu esti bun de invelit in covor! #***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.