Alte știri din fotbal
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
După debut, Joao Paulo a numit coechipierul preferat de la FCSB
0
La câteva minute după FCSB - Botoșani, Dennis Politic a fost prezentat oficial în Superliga
1
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
Sire , nu credeam ca esti atat de prost !
Dupa mintea ta, bai Moflea, daca stii prima strofa din imn esti vreun patriot sau mare roman?
Bai Alpjne astia sunt mai buni romani decit voi transilvanenii . Voi nici prima de exemplu nici prima strofa din imn nu stiti sa o cantati !! Neamul lor de sute de ani au trait de-a lungul teritoriilor ce cuprind actualmente tzari precum grecia, macedonia , bulgaria, albania, etc.. si au fost siliti de imprejurari sa fie foarte uniti pentru a-si pastra .obiceiurile, religia, etc.. altfel dispareau . Oricum ii consider mult mai buni romani decit voi .
Io cred ca-i mai mult "trib " decat "klan"....! Ei cred ca, ca ei altii nu-s ... Si Halepoaia, batrana, o zis ca : " nepoata ei sa marita numai cu "machidon " de-a lor si nu cu "roman"...Io nu stiu de ce ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In ce limba au vorbit cei doi? Ca daca Hagi i-a explicat lui Daum situatia in engleza, e clar ca ala n-a inteles nimic sau a inteles pe dos.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hagi,te rugam sa nu 'iti dai drumul la gura' !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.