Alte știri din fotbal
CFR Cluj, victorie mare cu U Cluj în derby! Clasamentul din play-off-ul Superligii
21
Szabolcs Kovacs n-a avut dubii! Pentru ce a acordat penalty în CFR Cluj - U Cluj
0
Fază șocantă în Bayern - Barcelona, prima semifinală din UEFA Women's Champions League
0
MM Stoica a dat vestea în direct: „S-a terminat și pentru Ngezana”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Finala Cupei Greciei: final de foc în PAOK - OFI Creta
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Foarte buna aprecierea! Strugurii sunt scrii pentru ***! El ce realizări a avut că antrenor? Băiatul lui Tata? Nu-i ajunge nici la glezna lui Mircea Lucescu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai si locul 2 in grecia ? ce mare scofala? tot locul 2 e...ce mare performanta e?
pai lucescu asta n-are nicio realizare. Ce sa se compare el cu generatia aia? Pe langa lucescu, generatia aia e extraterestra. Un fost jucator mediocru, care a jucat sau antrenat DOAR echipe de mana a doua. Inclusiv Nationala noastra. Iar ca jucator.... doar la echipe definite ca SH.
bravo. ASTA-I ADEVARUL nu imatarea cu apa chioara. generatia de aur a fost de fapt doar o generatie mai buna ca altele care totusi nu a cistigat nimic. daca asa le ziceti generatia de aur cu clasare pe locurile 5-6 daca era pe locul 1 sau doi cum naiba le-ati fi zis Bravo Razvane ai spus REALITATEA IN FORMA PURA. Si *** cu generatia de aur sa o lase deoparte ca nu a fost de aur ca nu a cistigar nici macar o mentiune.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact !
Exagereaza !!! Cineva ar trebui sa-i spuna tipului ca pina atunci Romania iesise, prima data, din grupe in 1990 (cred) iar in 1994 am cistigat grupa si am eliminat Argentina ! In acest context aceea generatie este numita de aur !!!
Mai mult ca sigur apare dupa-amiaza un articol de-al lui nea Ovi *** care sa-l contreze pe Luce mic..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Razvan cam are dreptate. Mi s-a parut penibil ce a facut Generatia de Aur, cand s-au vopsit toti blonzi in sferturi. De fapt, de-aia le si zice Generatia de Aur... :D
Nu a zis nimeni ca suntem nr1 sau buricul pamantului, dar ca ne dorim mereu mai mult tine de natura umana,si nu e neaparat ceva rau. Un discurs un pic denigrator...suna ca unul acum vreo 20 ani care trait la sat toata viata,a ajuns intr-o tara mai aranjata cat de cat,si a vazut si el prima data ca apa iese din perete...si ce sa vezi?pt el tara lui e cea mai de *** din lume si nu poate emite pretentii la nimic! Gresit
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Razvan Lucescu are perfecta dreptate... 100%...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.