Alte știri din fotbal
A marcat primul gol în tricoul lui Dinamo, și este convins: „Avem șanse mari la titlu. Sper să devin un om de bază.”
0
Zeljko Kopic, după Dinamo - Metaloglobus: „Ăsta e planul ”
0
Cătălin Cîrjan a surprins după ce Dinamo „a demolat” Metaloglobus: „Nu a fost ușor. Nu am intrat bine în teren”
0
Hermannstadt - Universitatea Craiova, în runda 20 din Superliga » Deschidere de scor la Sibiu
5
Știri din fotbal internațional
Ionuț Radu, din nou erou în LaLiga » Paradă de clasă mondială la penalty-ul lui Nico Williams!
1
Derby-ul Nord-Estului Angliei, reeditat după 9 ani, decis de un autogol spectaculos
0
Gazdele reduc din diferență în Genoa - Inter » Nicolae Stanciu, doar rezervă în duelul cu Chivu
1
Manchester City, demonstrație de forță cu Crystal Palace: Haaland a fost din nou la înălțime
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Polițiștii, răspuns dur pentru șeful Cătălin Predoiu: „Dacă România ar avea ...
Libertatea
Eu stau în Liège,suporteri lui Standard l-au vrut întotdeauna, el este un jucător cu o tehnica bună, viteză și viața extrasportiva exemplară, tata de doua ori și își asumă foarte bine acest rol. Cred că a ales foarte bine trecerea la Gaziantep în acest moment.
Da, totusi nu inteleg de ce, pentru a doua oara, pleaca de la Standard cand ii merge bine. Era titular, nivelul era mai inalt. Ok, sigur ca ma asteptam ca la Gaziantep sa confirme, dar mi se pare un pas in spate. La fel a plecat la Pisa anul trecut, chiar cand incepuse sa joace. Mi se pare ciudat, pentru ca in rest chiar avusese rabdare, isi acceptase statutul de rezerva la Standard si cand incepe sa fie om de baza, se ia si pleaca.
Băiatul asta are bun-simț, un tătic și un soț deosebit. Dacă va uitați la golul lui de ieri în ultimele secunde ale primei reprize, după un gol în prelungiri, veți vedea atitudine de muncitor conștient că trebuie să justifice salariul, a crezut și a alergat într-un moment în care toți așteptau fluierul de final al reprizei... Bravo Denis.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.