Alte știri din fotbal
Fotbalistul de la FCSB ratează barajul pentru Europa: „Am tras o sperietură groaznică”
0
Ovidiu Burcă pune tunurile pe jucători: „Dezastruos! Ne-am bătut joc”
0
Florin Pîrvu, pregătit de revenirea în Superliga: „Voluntari merită să ajungă”
0
După 20 de ani, fostul coleg al lui Ionuț Luțu a povestit „grozăviile” petrecute după meciurile Craiovei: „Știți ce făcea cu cei tineri? Acolo ne ducea”
2
Știri din fotbal internațional
Cele mai tari meme-uri după conferința controversată a lui Florentino Perez
0
Cristiano Ronaldo amână sărbătoarea titlului după o gafă de cascadorii râsului în minutul 90+9!
0
Previziunea făcută de Vieri despre Chivu: „Nu crede că totul e mereu o dramă. Și de aceea va domina din nou!”
0
Dusan Vlahovic își negociază plecarea de la Juventus » Cu ce club uriaș a discutat în secret tatăl atacantului!
1
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Întâlniri cu prietenii și glume stupide” - Videoclipul care a stârnit ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
Mda,din nou Man! Daca nu-i Man,e Morutan!Aglomeratia ar fi fost mai mare,daca nu s-ar fi accidentat Coman!Presa sportiva italiana il considera pe Mihaila arma infricosatoare a Parmei,presa gigista il ridica in slavi pe Man si pomeneste in treacat de Mihaila.In Turcia,Terim spune despre Cicaldau ca este cel mai important om al lor,presa gigista este cazuta in extaz in fata lui Morutan,iar Cicaldau este trecut la "si altele".Din pacate pentru cei doi gonflabili,pe teren nu va juca presa gigista si ceea ce va conta cu adevarat va fi impresia de la fata locului.Iar asta este net in favoarea lui Mihaila si Cicaldau!
Nu vad rostul acestor jucători. Iar dacă România crede ca se califică cu jucători precum Man și Mihăilă ca vedete, pai am ajuns rău de tot. Sunt jucători de nivelul ligi 1, și am văzut ce ne-a făcut Albania și țări care în trecut le umilieam. Nivelul următor este ca noi sa formăm super jucători afară, în țară nici-o șansă. Cu asa investitori mai bine ii ei de pe maidane și ii pui sa joace. Nu știu de ce ii lăudăm asa pe Man și Mihăilă când i-a luat o echipa de liga secundă, și se chinuie și acolo să aducă o victorie. Vom avea jucători mari doar atunci când vor avea pretenția sa joace la un club mare. Nu acești jucători care prefera în ligi inferioare pentru o mie sau doua în plus la bani. Aici am ajuns cu fotbalul z în care patroni păcălesc ca dau banii, iar jucători păcălesc ca joacă. O echipa fără a tine de jucători și apelați salari mai mari cu cât joaca mai bine, nu este echipă. Și doar râsuri de echipe ca în liga 1-a
Man. Balon umflat de presa gigista, care si-a piedut deja din presiune. Ar fi bine sa ramana un jucator decent pentru Serie B. Sa nu aiba traiectoria printului scotian.
Asta cum a aterizat la lotul national?Cine il recomanda,Jador?
Asta e o legenda..hai Taraf tv..transmiteți meciurile naționalei:))))))...aveți un fan,vine de la Parma
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.