Alte știri din fotbal
Din nou mesaje cu iz rasist la Rapid - Dinamo » „Câinii” au aflat scenografia giuleștenilor
1
Apariție rară la Rapid - Dinamo » Fostul acționar, surprins după multă vreme în tribunele Giuleștiului
1
Rapid - Dinamo: Daniel Pancu, eliminat după o criză de nervi!
26
Ovidiu Burcă, radical după ce i-a oferit Csikszeredei primul punct în Superliga: „Nu e simplu”
0
Știri din fotbal internațional
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Fostul jucător de la Rapid, „triplă” la noua sa echipă » În Giulești a reușit doar 4 goluri în 73 de meciuri
2
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Diana Buzoianu convoacă de urgență șefii Romsilva: contracte de 28.000.000 ...
Libertatea
Ii dau dreptate legat e conditia fizica. Dar ca sa fie ca inainte, e greu. Inainte se faceau cantonamente la munte. Plus ca tot atunci, vremea era mai capricioasa,mai rece. Inainte se amana des startul returului, in februarie, din cauza iernii/zapezii. Acum returul incepe in ianuarie, cand pe vremea aia echipele alergau pe munti.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Am avut și noi..." va fi laitmotivul interviului de după meci.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
OK! Acum, zi-ne tu cum a fost, de fapt...?! De ce crezi tu "ca a ajuns un ratat" in antrenorat...?! Pari sa fii aproape inteligent. Sigur gasesti si ceva concret de spus, pana la urma.
asta-i de vazut cu ochiul liber de mult. dar nu poate fi schimbat prea repede sau niciodata si e cauza principala a campionatului intern care e unul de plesiristi. fara un campionat robust unde se joaca fizic la un nivel ridicat nu bati pe nimeni astazi.
Domnii arbitri,dați-i omului penalty-uri,câte 2-3 pe meci,nu-l mai furați.Si dați afară din echipa adversă câte 3-4 jucători sau nu-i lăsați să intre pe teren,poate așa o să fie mulțumit și moș Teacă. O viață întreagă ,acest geniu al antrenoratului,a fost tâlhărit de arbitri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.