Alte știri din fotbal
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
1
„Liga 1 își permite să refuze Steaua? De ce nu faceți o excepție, ca în Spania?” » Cum a răspuns Burleanu, tras la răspundere pe scenă
13
Prima înfrângere pentru MM Stoica în mercato » A refuzat-o pe FCSB și a devenit protagonistul unui transfer-record
8
Știri din fotbal internațional
Carlo Ancelotti oferă detalii despre situația lui Neymar » Ce planuri are selecționerul italian la meciul cu Maroc
0
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Campionul mondial cu Germania a criticat inovația de la turneul final din 2026: „M-a iritat! Schimbă tot”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
1
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
Asa ati zis si cand a venit Contra, si cand a venit Daum si cand a venit Radoi. Aceeasi poveste iar si iar si iar. Vine x..aah da e cel mai potrivit. pierde 3 4 meciuri pt ca in Romania NU MAI EXISTA fotbal si nu ai cu cine sa joci la nivel inalt si strigam iar demisia :)))) ca in filmele cu prosti :)))
Dan Petrescu cred ca e potrivit. Avem o generație mediocra; Dan Petrescu s-a descurcat de multe ori antrenând echipa cu șansa a doua. Trebuie sa fim realiști, doar cu jocul din deplasare cu Germania putem face ceva la ce jucatori avem.
Nu conteaza cum juca!Je asta se ocupa Becali(cu arbitrajele,cu„umblatul”la jucatorii adversarului-promitandu-le transferuri banoase)-si cu cooperativa!Interesul este sa asigure succesiunea fcsb-ista la nationala!Se stie de ce!
Ce sa faca "***" la Nationala? Fcsb nu juca nimic. Si cu alde Clinceni, Arges. Dar cand dai de o Germania, Franta, Belgian,etc. Plus ca are discursurile alea de zici ca da interviu la vreo Academie. Lungi si plictisitoare. Are noroc ca are tacsu pile si are si bani incat sa nu fie yes men. Asta e singura lui calitate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
1.Lucescu nu vine. 2.Olaroiu nu vine, desi Olaroiu nu e mare antrenor. Cand a antrenat pe FC National , la Fc National erau jucatori foarte buni. Si la Steaua la fel a avut jucatori foarte buni pt campionatul nostru.Si Balaci avea vreo 20 de titluri pe la Arabi ca antrenor. 3. Dan Petrescu e imprevizibil, e un fel de Piturca. 4. Piturca cred ca e depasit. Cand era el antrenor aveam ceva jucatori. Era un Lobont, un Chivu, un Goian, un Radoi, un Tamas, un Mutu, un Marica, etc. Acum chiar nu e nimeni. Deci ar mai ramane un Boloni care stie fotbal. Nu mai avem nici antrenori pt ca majoritatea sunt yes meni in fata patronului. Poate il pune pe Stoichita ca sa fie treaba puturoasa pana la capat. Ne am ales cu Stoichita pe cap cand la nivelul de top al fotbalului ar trebuii sa fie fost jucatori de top. Gen Mircea Lucescu, Hagi, Popescu, Lupescu, Petrescu, Chivu, etc
Deci, tie ti se pare ca echipa juca ceva cu Eddy si ca nu doar intamplare si bunavointa arbitrilor i-au adus victoriile? "Tati" de la Clouj are grija de tot, mai ales ca au ajuns si la guvernare.
Lucescu e om destept. El merge unde are la dispozitie material. Alftel nu se baga. Ce sa faca la nationala? Sa ia bataie de la Albania sau Armenia si sa se faca de ras? N-ai sa vezi. Pana la urma vine un nimeni gen Iordanescu jr si o sa mai stea si el un an pana-l dau astia de la fish paper enterprise afara..si iar schimbam. Ca asta-i place la roman. Carpeala...pui un petic si mergi inainte cat mai poti. Daca se rupe iar, mai pui unu deasupra si tot asa.
Numai ca inaintea lui Dancu a hotarat cuviosul mafiot!Inca de cand„finu Mirel”a zis ca nu mai vrea!Si a regizat „cearta” cu Edy-urmasul lui„tata Puiu si „finu Mirel”-chipurile ca sa-i abureasca pe fraieri ca Edy nu „face ce spune Becali”! Iar Stoichita se va conforma-si il va propune lui Burleanu!
Daca domnu' Dancu il vrea pe Eddy, Eddy o sa fie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.