Alte știri din fotbal
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
0
MM Stoica s-a dezlănțuit, a sărit și și-a ridicat tricoul. Imagini nebune surprinse la „oficială”
0
Giani Kiriță se ia de Andrei Nicolescu: „Așa s-a ordonat de sus” + „Îți râde Mihai Stoica în nas”
1
Gică Popescu îl plânge: „Astăzi am pierdut unul dintre cei mai loiali oameni. A fost mereu lângă mine în ultimii 40 de ani”
0
Știri din fotbal internațional
Viktor Gyokeres nu și-a renegat deloc originile: „Înapoi la rădăcini!” » Starul lui Mikel Arteta visează să devină campionul Europei în țara bunicului său maghiar
0
Nu e o coincidență! Cum au reuşit doi bărbaţi pirpirii să domine fotbalul mondial şi vestiarele pline de jucători-milionari
0
Iată ultima echipă promovată în Serie A după o regulă neobișnuită!
0
Bătăi în toată regula pe străzile din Budapesta, înaintea marii finale PSG - Arsenal
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Vladimir Putin a cerut ca România să-i predea drona care s-a prăbușit pe un ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Numai prostii cred ca Dragnea l a sustinut pe Lupescu ,de fapt Bulanu a fost pus tot de el acu patru ani ,praf in ochi ,a muscat o Lupescu ...
Nu uita ce 2 Prim-Ministri a numir Dragnea. Nu uita cu cine a votat la aceste alegeri primaria condusa de Olguta Vasilescu. Cineva vrea sa fie prieten cu altcineva aici.
Valeri on point ca de obicei, deci respect! Save the dates: 4 & 9 Mai! Sa vezi atunci văicăreli in redacția hârtiei de sport! Buhahaha! :-)))
La microbistii romani in general ...la fanii Echipei Nationale ( putinii care au mai ramas) in special.
Credeam ca i-a fost adresata lui Dancu, drept multumire ca l-a sprijinit ocult. De, cine are servicii tari, nu-l intereseaza de politic si presa. Se spune ca traim in spatii paralele, dar observ ca Burleanu se invarti in... ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă aș fi în locul lui Dragnea, l-aș numi pe Lupescu ministru al sportului.
Va spun eu ca daca scorul era mai echilibrat aparea scandal la sectiile de votare din diaspora.
Urmeaza ca fc fcsb sa fie ciuruita. Clona trebuie radiata de la registrul comertului. Prejudiciul se va dovedi imposibil de platit. Batjocura primita de la osim trebuie sa continue la tribunal. Ultima reduta trebuie doborata, iar fc fcsb, clona insalubra, desfiintata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.