Alte știri din fotbal
Următoarea țintă de export a lui CFR Cluj » Fotbalistul e așteptat să revină doar pentru a fi vândut sau dat afară
0
Rapid - Kosice, al treilea amical al verii pentru giuleșteni » Debutant în echipa de start trimisă de Pancu
0
A închis ușa-n nas Stelei și semnează cu o contracandidată!
0
Un transfer și o plecare au fost oficializate azi de Sepsi
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză pe aeroportul din Rio de Janeiro » Câți jucători s-au întors după eliminarea din „optimile” Mondialului!
0
Dedicație pentru Craiova la debutul în preliminariile Ligii Campionilor: ce va apărea pe tricourile juveților
1
Gata, începe sezonul! ML Vitebsk - Craiova, debutul campioanei în preliminariile Champions League. Echipe probabile + unde se vede la TV
8
Raul Rusescu desființează declarația selecționerului de la Mondial: „A greșit față de un întreg continent!”
8
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
5
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
9
Amendă record de 1.000.000 de lei primită de Asociaţia fondată de Viorel ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
DESTEAPTA-TE ROMANE!! Am spus de cativa ani (Euro) pa Pitzi a dovedit o personalitate NSPD NARCISISITA! Stie mai bine, face pe victima, conflicte interpersonale, nu se poate adapta, nusi poate cere scuze!!! E o personalitate INCOMPATIBILA CU GESTIONAREA SPORTULUI DE ECHIPA. In SUA/Canada (unde traesc eu) aceste filtre sunt de baza la antrenorat!!!! .. Am uitat. Nu au capacitate cognitiva= nu-si da sema de gluma fatza de NESU. Un antrenor ca el nu trece 1 luna aici... Doamne SUNT DINAMOVIST SI VA SPUN- LUATZIL PE REGHE!!!! Sau strain!!! De ce e Pitzi acolo? Coruptzie cu Sandu... Olandezul cu costum si pad de notitze.. Pitzurca, la 1-0, sta pe spate, gen canapea, trenning. O FOAIE raport?
Subscriu.....
Daca la Piturca ai vazut creier (e drept,putin) , iar la Dinu "deloc" , atunci , prietene , du-te si-ti sapa groapa....!
in sport valoarea se numara in trofee. fotbalistul piturca are, dinu nu. simplu. daca te uiti pana si la olimpiada o natiune care castiga o medalie de aur este mai bine clasata decat o natiune care castiga 25 medalii de argint si 58 medalii de bronz. ti se pare incorect?!
Sa ne spuna aceasta nulitate, numita Mircea Radulescu, cum e sa pierzi 0-3 cu Bulgaria in preliminariile Euro 1992 la Bucuresti, avandu-i pe teren pe Stelea-Dan Petrescu, Klein, Andone, Rotariu, Gica Popescu, Lacatus, Sabau, Raduciuiu, Hagi si Lupescu ?! Cum e, dom' profesor?!
piturca are putin (creier), cornel dinu nu are deloc
Ma bucur ca se mai leaga cineva de acest Mircea Radulescu. Acest om opac este CANCERUL antrenoratului din Romania, Din cauza lui, multi oameni talentati nu pot face scoala de antrenori, doar pt ca nu au jucat in sistemul nostru iubit. Daca se nastea Mourinho in Romania, nu putea sa fie antrenor din cauza acestui Mircea Radulescu.
Daca a vazut la la Reghecampf nu are cum sa ajunga , Leguma s-a luat de Piturca :)))))
Cu figura lui Tanase ce o fi avut.Sa ne lamureasca MM in legatura cu figura lui Tanase ca e expert,a zis de Roura(Barca) ca are fata de bovina,Roony de copil batran etc.:)))
daca nu esti de acord cu dinu nu inseamna ca esti fan piti,eu unul nu pot sa-l sufar,de cand antreneaza,nationala nici nu ma mai intereseaza,chiar nu mai imi pare rau cand pierde dar ce face dinu nu-i normal si se mai da si cult...abia astept sa dispara astia,generatia ceausescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.