Alte știri din fotbal
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Rapid, în căutări pentru un nou transfer » Postul vizat de Costel Gâlcă
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Citat din articol:Dosarul Transferurilor. Episodul “Fara Numar”| Reincepe cel mai "greu" dosar din fotbal: Gica Popescu, Copos, Borcea, verii Becali si Huliganul Stoica au iar emotii! - citatu : Dosarul transferurilor de jucatori, in care opt oameni de fotbal sunt acuzati de inselaciune de catre procurorii anticoruptie, are primul termen al rejudecarii azi, la Curtea de Apel Bucuresti.
Eu aseara ma gandeam ce or zice turcii cand il vad pe Stancu la Nationala noastra: " bai Suleyman, asta de joaca titular cate 90 de min / meci in ultimele 4 meciuri nu e ala de a retrogradat anul trecut? Cum sa ne bata ma astia? "
astazi incepe rejudecarea dosarului transferurilor unde MM fratii BECALI GICA POPESCU etc au sentinte cu executare La 20 mai, inalta Curte de Casatie si Justitie (ICCJ) a decis sa trimita dosarul transferurilor de jucatori, pentru rejudecare, la Curtea de Apel Bucuresti, sentintele nu sint definitive ... ghesepe considera ca nu o stire de interess ?sau au uitat?
stancu. o rusine de jucator sustinut de o rusine de antrenor si niste agenti mafioti. asta e societatea in care ne scaldam, asta primim. FRF sustine in continuare mafia din forbal sau se identifica cu ea? o intrebare pentru urmatoarea campanie de calificari.
Permite-mi sa nu fiu cu totul de acord cu tine: Marica este unul din cel mai buni oameni ai Nationalei si asta s-a vazut cat a jucat in ultimele doua meciuri. Se vede in pozitionare, in duelurile 1 la 1 cu fundasii adversi. Este trist ca trebuie sa ne bazam pe un jucator fara echipa si care nu are antrenamentul la zi.
Stancu, Torje si Marica, niste veritabile cadavre in AMBELE meciuri!
3 bare !! A lui Tanae , Torje si Popa !
Dinu nu are dreptate... ciolanul cu fasole e o mancare apreciata de multa lume, spre deosebire de jocul nationalei. Iar despre Stancu, ar trebui eutanasiat, ca sa nu se mai chinuie atat: el si cine-l priveste. Cam toti jucatorii au prins o zi slaba (totusi, 2 bare si un penalty neacordat, turcii au fost si ei slabi cu spume), dar Stancu asta nu e fotbalist, incredibil ce teapa si-a luat Galata cu el
Propunere acceptata cu conditia ca toti bozgorii si ceangaii de secs masculin sa paraseasca irevocabil tara, iar hunguroaicele sa ramana la produs. Doar cele neparoase si fara fatza de coropisnita.
Iar capitala o mutati la Caracal? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.