Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă în Liga Campionilor » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Echipe probabile + cote
0
Revenire de senzație » Cel mai scump transfer din istoria unui club brazilian
0
Darius Olaru, întrebat direct dacă se vede jucând în play-out: „M-am simțit ca acum 5 ani”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Donald Trump amenință Iranul: „Următorul atac va fi mult mai grav! Nu ...
Libertatea
Gică,are valoare,dar deocamdată nu are ce face acolo,avem lot slab si pretinde ca toți sa fie buni cum era el,ceea ce este greu.Poate cu viitorii lui vom avea alte sanse.Caşcheta,antrenează după ureche,cum juca si fotbal.A avut noroc in1994 cu talente înnăscute.Daca ar fi bun nu ne-am chinui cu Faroe;clar,jucătorii fac mare un antrenor.Oricum ar fi este a noastra si trebuie sa o susținem,indiferent de antrenor.
Hagi a fost un jucător important. Nici nu cred că cel mai bun român... A făcut multe lucruri bune din această postură. Dar, ca antrenor... nu a avut nici un rezultat nicăieri. Reușește câte ceva cu Viitorul, dar se pare că jocurile nu sunt mereu "curate". Să nu încurcăm borcanele!
Pe la parnaie n o fi un loc pt Profet?Hagi ca antrenor e ZEROOOOOO.a dovedit o de nenumarate ori,la Turci,la nationala,la Steaua.Pt o echipa mica ca Viitorul,salvata de Steaua de la retrogradare e bun.Sa ia campionatul cu Viitorul si vorbim.
Ma adresam *** de "p.rares",antecomentatorul meu! "Ca si" nu este corect romaneste, are cu totul alt inteles,***!E drept ca mai tot Ardealul si Banatul si-au facut o regula din greseala asta pornita stupid din a evita cacofoniile,dar pentru ei e de inteles,oricum nu prea vorbesc romaneste,au ramas cu limba lor *** impusa de stapanul austro-ungar!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu trebuie sa fi *** ca sa-l consideri destept pe *** asta de securist ***!Probabil ca si pe Becali il vezi tot cu un creier supradimensionat.Si asta doar pentru ca sunt niste bisnitari smecheri ce au profitat sa se imbogateasca pe prostia celor ca tine!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mitica te consider un om destept,dar acum nu te inteleg . Probabil ar trebui si tu sa te pensionezi,daca nu ai facut-o deja. Hagi nu este antrenor de nationala. Il respect pentru ceea ce a facut ca si jucator.
hagi nu este antrenor de echipa mare sau de nationala. acolo timpul nu te iarta... nu poti construi! el este un imens descoperitor de talente si un foarte bun pedagog. stie si abc-ul meseriei, dar la nationala este nevoie de un tupeist fara scrupule, gen olaroiu sau petrescu, chiar si reghewin. de acord intru totul in privinta cetateanului de la voluntari, un jucator de talent acum 40-45 de ani si un antrenor cu o bafta incredibila! s-a nascut antrenor in vremea unei generatii ce putea sa joace, bine merci, 10 ani fara antrenor! ma rog, sigur fara unul care sa-i incurce, asa cum a facut-o cornel dinu
Mai baiatule, Budescu este unu' care alearga pe gazon si da cu piciorul in minge. Daca il vreau la nationala nu inseamna ca l-as vrea intre prietenii mei etc. Gandeste putin inainte sa scrii asemenea tampenii. P.S. Nu-mi amintesc sa te fi vazut dandu-te cu capul de pereti pe-aici cand antenor la Nationala era un barbugiu notoriu, condamnat penal cu sentinta definitiva, prins la trisat in cazinouri etc etc. Ipocrizie maxima, tipic stelista...
Cit umor la doamnele si domnisoarele de la un meci al rapidului:mitica, ***! Dar si la Timisoara la un meci Romania-Israel 0-2:mircea sandu si ai lui*** Folclor modern! Hai Steaua!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.