Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi explică eșecul usturător din meciul de titlu: „Nu ar fi corect”
0
Alex Crețu a ținut să plătească polițe: „Mulțumim domnului Rusescu, mulțumim domnului Șumudică!”
0
Adrian Rus: „Sunt șanse foarte mari să rămân! Mi-am îndeplinit visul”
0
Reacția scurtă a lui Mihai Rotaru, după titlul câștigat de Universitatea Craiova: „De abia am făcut altele”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Coman n-a jucat pt ca asa a decis selecționerul formula de joc,tactica și strategiile.E cumplit de greu sa înțeleagă și MeMe asta,el făcând parte din dictatura de la FCSB unde "preferatii" întra sau ies în/din teren "cand vor ei"...
Apreciez totusi satira GSP :)) Sunt cenzurat cand ii fac "***" pe unii pe motiv ca sunt acuzatii neprobate sau dovedite (desi sunt cat se poate de dovedite de instante penale chiar), totusi referitor la IQ-ul domnului Stoichita nu au obiectat nici ei nimic, aceea chiar e o afirmatie pe care o recunosc si ei ca fiind atat probata cat si dovedita. Trebuie sa va respect totusi pentru aceasta idee, chiar e tare.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Presa isi continua treaba, ritualurile zilnice. Din punctul meu de vedere e direct proportional vinovata si ea de situatia echipei nationala. Toata ziua vedem aceleasi personaje de toata jena mediatizate intens, nu conteaza, esec aseara, continuam pe acelasi fir. In conditii normale acest personaj trebuia facut praf de mult de presa din Romania, un smecheras care nu are niciun fel de pricepere in fenomen si care e catelusul lui Becali la exterior, vulpita in interior. Mediatizati toti ***, toti ***, toti cei care sunt responsabili pentru situatia fotbalului romanesc actual. Pe alt articol e Gica Popescu. Condmanat pentru acte de coruptie si ala, pe care nici macar nu le-a negat. Pe astia ii mediatizati, ce fotbal sa avem? Astia sunt persoanele influente ale fotbalului romanesc. Eu cand il mai vad si pe acest domn Stoichita... adica doar simplul sau aspect fizic, cu o figura destul de sugestiva atat pentru ce inseamna ca si caracter cat si ca IQ si auzi ca e mare smecher pe la FRF, e primul in fata la interviuri... ma, cu tot respectul, dar antrenorii si jucatorii sunt ultima problema.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mm nu poate fi obiectiv. El este plătit să facă circ și să promoveze ***. Drăguș nu a jucat strălucit dar au fost și mai slabi decât el. *** nu e antrenor, el e doar tare-n tată.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Puskeriasii ne spun ce si cum halal tara de 2 lei !!
Despre Dennis Man sau Olaru nu s-a iexprimat Memeu'? Băi, dacă era om corect, adică juca mai devreme cu Mihăilă și Moruțan, Edward "ducea Naționala la Euro"... Șmecheria și ingratitudinea l-au costat... Dispari! (L-am văzut pe Mihăilă rupându-și tricoul de nervi, la sfârșitul meciului... Are dreptate!!)
Dar Ianis, ce pacalici de fotbalist, el incurca pe toata lumea, total imprevizibil.
Domnilor, nu ne intereseaza parerea unui fost puscarias, intrebati-l mai bine pe Lupu ce parere are, daca tot luam sfaturi de la *** sa ne zica unul in activitate, nu d-astia retrasi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Drăguș a fost decent, poate Mimi, *** lui El Ciobandante a vrut să zică că Olaru a fost epavă, Alibec a încercat călcâie când el nu e în stare să joace cu fața și perla "regielui", Ianis Jr. a fost dezastruos!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.