Alte știri din fotbal
S-a trezit Dinamo! „Câinii” transferă și un portar cu 15 meciuri în Ligue 1
4
Filipe Coelho a făcut bilanțul după amicalul cu Sabah
2
S-a aflat acum: pe cine voia să aducă Kopic la Dinamo » Transfer picat după instalarea lui Nuno Campos
1
MM Stoica salută inițiativa lui Răzvan Burleanu: „Dacă se va opera această modificare de regulament...”
0
Știri din fotbal internațional
Acesta este primul meci stabilit în 16-imile Campionatului Mondial: ziua, ora și stadionul
0
Selecționerul scoțienilor nu mai crede: „Plecăm acasă, sigur”
0
Emoționant! Ce a făcut Neymar după fluierul final
0
Epic! Deznodământ de neînchipuit în Grupa A: Africa de Sud produce surpriza și merge în „16-imi”! Cu Ochoa în poartă, Mexic a defilat cu Cehia
0
Lifestyle
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Trei mașini de 500.000 de lei, căutate de polițiștii din Italia și Polonia, ...
Libertatea
Criza politică împinge România spre un șoc economic devastator. ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Taxă anuală nouă în Sectorul 4 din București: 593 de lei pentru a parca pe ...
Libertatea
Eu cred ca stiu care a fost povestea , eram in vestiar cu mopu' ..pt ca sunt mopar sef la nationala si ma iau cu ei prin tari straine ..era Mutu in vestiar si spunea cu binete baietilor ..cine sa castige mai meciul asta cu Olanda ??? daca nu eu ..atunci Mutu ??? Contra nu era foarte atent , cauta pretul pe eticheta unei sticle de suc ..dar nu parea sa creada ca Mutu are atitudinea unui dictator ..chiar si in devenire .
aia care l barfesc pe mutu is niste fetite fara curaj, la fel si ziaristii care nu dau nume.
Un nou articol supertare din seria " cum sa mai inveninam pe toata lumea cand e pauza de fotbal " ca si chestia cu banii de suc de ieri . Minunat . O paine neagra si grea ziaristica asta . Daca cu adevarat unii jucatori au o problema cu Mutu ca vine la aeroport cu masina lui sau ca ei s-au dat pe tobogan in Antalia fara Mutu inseamna ca nu au minte si ar trebui sa nu mai fie convocati . Parerea mea .
oare cand mai incetati sa inventati -povesti......sant multi fraeri care pun botu.......gsp ati fost cei mai fericiti k nu am mers mai departe....sa va fie rusine
In primul rand pentru cei care cred ca, daca Mutu este cel mai bun jucator al nostru atunci ar trebui sa faca ce vrea el, n-au nici o legatura cu fotbalul sau sunt "putini" la minte......Fotbalul se joaca in echipa iar o echipa nu trebuie sa stea intr-un jucator daca vrea sa faca performanta
Sunt intru totul de acord cu spusele unora despre tratamentul preferential aplicat lui Mutu - ar trebui sa fie in aceeasi oala cu ei dar ii dau dreptate lui Mutu ca i-a injurat si s-a luat de ei ca n-au fost in stare sa-i dea o pasa calumea. Ei se asteptau ca Mutu sa recupereze mingi la jumatea terenului si sa dea si gol??? - PAI EL SINGUR SA FACA ASTA!!! Golul cu Italia a fost inscris pe barba lui Mutu. Raman la parerea ca Adi n-a avut cu cine sa joace in atac.
in mare este adevarat....mutu are anumite privilegii la nationala, chair daca e un jucator de valoare asta nu inseamna ca trebuie tratat prefecrential, sunt jucatori care isi dau viata pe teren si nimeni nu ii coplesescte cu laude asa cum se intampla cu mutu, daca ar fi ratat altcineva penalty-ul cu italia ar fi fost desfintat de presa, dar.......Mutu esti un jucator bun, dar trebuie sa iti tratezi urat coechipierii pentru ca suant unii care muncesc mai mult decat tine
pfff ba ce tot criticatzi lume a ma nebuniilor daca mutu marca penaltiu si eram in sferturi acum ce spunetzi oo mutu cek mai bun na ba asa se vede ca e romanu ma pervers unde e bine e bine und ee rau fuge si sa isi faca griji greci ma nu noi kare e fota campionana europeana si anu asta na adunat niki 1 punct si ne fc noi griji bvoooo mutu tineo tot aja aici comm nu mai stelsiti uitatviva draq la banel ala ca alearga ca prostu cu capu jos si nu da o pasa nu stie adika afara cu tiganiiiiiiiiiiiiii
sa nu mai critice jucatorii de la nationala pe alti deoarece nu se uita la ei cum joaca; este pacat ca la echipa nationala vin jucatori care nu au ce cauta nu vreau sa dau exemple dar rezultatele vorbesc; este criticat antrenorul piturca nu stiu de ce pt ca el atat a putut sa faca nu niste jucatori care in loc sa se antreneze au plecat sa se relanxeze la tiribombe in turcia; asa nu se obtine nimic si vreau sa spun sa nu mai fie criticat mutu
daca cei revoltati se numesc Banel, Stefan Radu, Adrian Cristea si restu astora mici, sa taca din gura si sa se puna pe treaba pan-o sa ajunga ca Mutu. Daca ei se numesc Chivu, Lobont , atunci e o problema
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.