Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
eu nu pot intelege obsesia antrenorilor pt tanase. parca toti sunt batuti in cap .
Cred ca mai degraba este un 4-1-4-1, cum a jucat si la Steaua. Si la fel, atunci, Stancu juca in linia de 4. Nu ma asteptam la Hoban dar nu prea are cine. Sa speram ca Hoban va face un meci mare astazi. Toti sa speram ca vor face un meci mare astazi !
M**e pitzi!!!!!!! esti un cocalar!!!
Am Revazut meciul. In prima Repriza nu am jucat chiar rau. daca insistam in atac, puteam mai multe. E clar ca pitzurca a gindit sa piarda la limita. Dupa ce am luat al doilea gol am fost pe nicaieri! Rat cu toate ca toti il blameaza poate sa dea mai multe deschideri decit orice mijlocas defensiv avem. Mutu trebuia in lot macar 45 de minute sa joace. In locul lui Tase. Cred ca se pot califica daca ii tin departe de poarta. Si trebuie sa marcam in prima jumatae de ora. Grecii o sa joace lent si incet cu atacuri in viteza. Nu trebuie sa ne lasam surprinsi. L-as baga pe Grozav in locul lui Stancu. Stancu trebuie sa intre la 2-0 pentru noi
Tanase nu are ce cauta in echipa. Daca Piturca vrea sa joace in 10 cu un jucator mai putin asa cum a jucat Tanase in toate meciurile. Va rog fara Dodel, e un mare minus .
Joaca lemn TANASAIE deci pierdem partida
"Raman la parerea ca Tanase joaca mult mai bine acasa.." Deci esti de acord ca e de preferat sa nujoace diseara ? Sa stea acasa.
mergi la meci? eu renuntasem la idee dar parca ceva imi spune ca merita. asa ca voi fi pe stadion! HAI ROMANIA!!!
Like. Si eu cred la fel :))
Raman la parerea ca Tanase joaca mult mai bine acasa, deci e ok acolo, insa are si mai multa eficienta cu Latovlevici ca si fundas. La fel, cred ca desi B. Stancu e in forma trebuia inceput cu M. Niculae care oriunde ar juca(sau nu) nu face meciuri rele la notionala. La formula asta nu prea vad cine sa vina cu viteza si proaspat de pe banca pe final in caz ca ne-ar mai trebui un gol pe final. La urma urmei astia sunt cu astia defilam. Poate ar trebui sa nu mai fim asa carcotasi. Cat despre Piti cred ca, avand in vedere lipsa lui Bourceanu si Lazar, ar fi trebuit sa cheme pe cineva in locul lor cu profil mai ofensiv(ma gandeam la Iorga de la Galati sau la C. Matei de la Dinamo) HAI RO
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.