Alte știri din fotbal
Cosmin Contra sare în apărarea lui Andrei Rațiu: „Nimeni nu a spus lucrul acesta”
0
Alexandru Chipciu, reîncărcat pentru Rapid - U Cluj! Un detaliu special la revenirea pe teren după 4 săptămâni
0
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Cum pregătește Cristiano Bergodi meciul cu Rapid: „Așa e la noi” » Cui i-a mai cerut 5-6 goluri în 8 etape
0
Știri din fotbal internațional
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Galatasaray insistă pentru titularul din Turcia - România: 10 milioane de euro
0
Laporta, un nou atac la adresa rivalei: „Real Madrid e mereu ajutată”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Nu bre!Burly n-are nici o putere la numirea selecționerilor!Selecționerii sunt numiți de Comisia Tehnica-unde mare director este Stoichița-baiatul ala pe care daca vrea-GG il pune sa-i mature curtea!
Eu cred căci Craiova trebuie sa sisteze jucători de la națională cât este acest nesimțit selecționer. Nu ai cum sa te porți asa și sa îți meargă. Cred ca ăștia de la FRF trebuiesc distruși cât mai repede. Au adus numai antrenori distructivi. Nu ai voie ca antrenor sa faci ce face ăsta, se crede un mare antrenor dar este un 0 barat. Nu a făcut nimic bun, a antrenat doar echipe ce au dispărut deja. De ce aduci asa ceva, pentru ca tata Iordănescu este la FRF? Băi dan Petrescu trebuia adus cu orice preț. Nu acest personaj lipsit de scrupule dat și profesionalism. Niciodată ca antrenor de națională nu spui ca ala a dispărut pentru tine, FRF trebuie sa bage în contracte acest punct. Ai făcut asta, ești dat afară. Ce naiba este asta, bine un nimeni și face ce vrea cu naționala României. Chiar așa am ajuns? Voi ăștia de la Craiova încetați sa mai dați fotbaliști la națională cât mai aste acest individ antrenor, oricum este luat Screciu sa nu bată la ochii. Eu cred căci Crețu în primul rând trebuia să fie, Ivan. Dsr când dai națională pe mana unui *** ca ăsta, toată România este de vină
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu Badelj si Dragusin am avea si noi fundasi centrali care joaca la echipe mari din Europa.
da impresarii care te asmute pe cine ar fi vrut să ia?
iar te-o trimis cu clona fără drept de promovare?
pana pe 30 iunie e la fcfcsb....la steaua nu a fost niciodată!
Au antrenorii de la loturile nationale comisioane si proncente la fiecare convocare de zici ca s-a transformat FRF-ul in Banca Mondiala.
Ce caută Târnovanu la Naţională ? Anul acesta a încasat peste 70 goluri ? Al 2-lea record mondial în acelaşi an . Cei care faceţi echipa, măcar fiţi realişti !!! Nota redactiei ( Edi habar nu are de jucătorii chemaţi la lot )
Rapid,csa talpaniada, Mimao( Doar Divizia B) au cate 10 convocati? :))))) Moldovan nu e bun nici de pirtar la o fabrica. Rapid nu s-a calcification in Cupa Intertoto ca și cfr și joaca in cupa europeana a satelor.
Ptr a primi cetățenie e nevoie sa fie de 5 ani in Romania.Cetatenia nu se ia așa ușor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.