Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, verdict crunt înaintea barajului cu Turcia: „N-avem nicio șansă!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Costel Pantilimon și cei doi „tricolori” care pot aduce tăcerea la Istanbul
1
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Eu văd o singură soluție, sa nu mai mergem la meciurile nationalei până nu pleacă Burleanu, Stoichiță și restul ***. Vreau sa-i aud ce raspuns dau cand o să fie tribunele goale.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a facut si mircea că lucrează cam cum ne facem si noi ca nație dintotdeauna, si cum se face redbird că investește la ac milan de l-au ratat pe botman si acum pe sanches
Alo Gsp, chiar va bateți joc de noi? Ce sa facă mămăligă? Vina de 50% este a presei ca accepta situația naționalei. Iar articolul este făcut pro FRF. Rușine!!
Din toamna acestui an lui Edy Politico ii daruim ...lingura de lemn ...
Ei, acum ati inteles de ce nu era bun Boloni ?Pt.ca Iordanescu inca nu stie cine sunt cei 5-6 jucatori,dar Stoichita stie...si daca-i cuminte ii spune si lui cit de curind !Penibili !
...afara cu impostorii ...ne este mai bine fara ei ...
...afara cu impostorii ...ne este mai bine fara ei ...
Nmin nou sub soare.Asa sa intimplat si cu Radoi. Iordanescu jr.nu va schimba nimic, la nationala. Frf incaseaza bani frumosi si Edi la fel. Taie in carne vie,Maxim,Alibec,Puscas? La revolutie a fost o vorba:Mircea fa-te ca lucrezi. Cam asa este si aici.
Burleanu a fost pus de fostul idol al multora banuiesc ca si al tau si anume petrov nu de pnl sau psd, iar sri era condus de baiatul de casa a lui petrov si elena udrea, iar dacă te referi si la dancu el este in psd doar cu numele
Da! Ce bine ca scapam in sfarsit de Maxim si Camora! Fara ei, avem sanse reale sa ajungem la un turneu final!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.