Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Daniel Pancu, săgeți și indicii despre următoarea lui destinație: „Nu doar Rapid mă vrea. Sunt și echipe din străinătate, campionate bune”
3
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
A luat fix pe aia din preliminarii, cu Screciu si Morutan accidentati nici nu a mai avut de ce sa taie pe cineva...
*** asta nu poate trece peste un conflict personal cu Mitriță! Oricum avem asigurat locul 4 in grupă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
mult succes,dar totusi...puscas!!!???alibec!!!???
***, pe "arma secreta", Daniel Popa de ce nu l-ai convocat?Jucator promițător, de viitor, ce naiba!Acum, serios vorbind, îl convoci pe Mogoș și nu îl convoci pe Cristi Manea?De Mitrita și Luis Munteanu ce sa mai spunem.Ii puteai lua și pe ei sa se plimbe pana în Germania, ca mai mult de trei plimbări nu cred ca se poate realiza.Tare mi-e frica ca ne bat și belgienii și ucrainenii de ne scot fotbalul din cap și ăla care mai e
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu sunt fan Craiova.....Dar Mitrita este cel.mai bun jucător din Superliga! Sa nu îl iei nici măcar in lot arata cat de ranchiunos , de razbunator, de slab manager esti domnule Edi! Înțeleg asta cu grupul,cu disciplina, dar....pana la un punct. La cat ne vom apara prin Germania (cel putin cu Ucraina și Belgia) un jucător ca Mitrita putea aduce măcar speranta ca reușești ceva pe calitate individuala, pe viteză, pe o sclipire. Păcat!
Din păcate inca o selecție mediocra bazata pe criterii neștiute de nimeni altul decât de selecționer și apropiații lui. Poate cineva trebuie sa ii amintească ca lotul de la echipa națională trebuie să aibă cei mai in forma jucatori fie si din campionatul romanesc. Sper sa nu ne facem foarte rău de ris si sa ne facă selecționerul sa ne para rău ca ne-am calificat. Dupa cum face convocările cam in direcția aia mergem…..
Lotul ca lotul, asta e. Pentru un selectioner despre care, in meseria de antrenor, nu poate nimeni sa spuna ce mari performante l-au recomandat pentru postul asta, de baza raman, totusi, icoanele-talisman ale tatalui sau. Daca o vrea sa i le imprumute...
Nu înțeleg de ce Pușcaș iarăși, când el marchează o dată pe sezon la toate echipele pe unde se tot plimbă.
Nu înțeleg de ce Pușcaș iarăși, când el marchează o dată pe sezon la toate echipele pe unde se tot plimbă.
Asa sa ne ajute Dumnezeu! In Iedii we trust! Nicio surpriza, doar erau si ceva datorii de platit! Regretul mare este ca nu este si Octavian a lui Popescu acolo...cel mai promitator jucator de fotbal ar fi meritat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.