Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
da asa e muresan ar putea intra n locul lui bourceanu, sanmartean titular sau rezerva dar obilgatoriu in lot, daca ar folosi jucatori pe care i`am zis nu m`ar interesa cine joaca titulari toti sunt cam la acelais nivel, ar putea sa bage jucatori dupa forma in care se afla, dar tu cand aduci pe fleasca , grecu pintea si plua mea..am inteles ca turneul ala l`a facut pt a testa, bun ai experimenatt dar fa baui frate po echipa clara pe care sa o stim pe dinafara,. joaca 3 4 amicale cu aproxuimativ aceiasi echipa, ca vin preliminariile si ce faci? la ora primului meci tu joci cu o echipa cu care n`ai mai jucat niciodata ? aiurea zau!
Sa strige toti din tribune.
Daca si Gaman este jucator de Nationala , bine ca a iesit jalonul de Latovlevic
gaman e alt jucator adus pe PILE, gaman a fost foarte bun candva acum este total depasit, nu e de nationala!
Corect dar Sanmartean titular incontestabil...si Muresan in locul lui Bourceanu. Problema e ca toti vedem lucrurile astea, doar cine trebuie nu vede...sau nu vrea sa vada.
cica,blriliantul,astia sunt chiar penibili
bine ca iese cavanai! ce gol frumos ne`a dat! imparabil din pacate:|
intra dodel "degeaba"
Revolta in tribune
prima repriza nu am vazuto ___ din minutu 45 am vazut fotbal ... cum demult nu am mai vazut la nationala ... __________ BRAVO ROMANIA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.