Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Ma uit la jocul Romaniei si imi vine in minte un singur cuvant: ***!! Nu ma pot gandi la chestiuni tactice sau de atitudine, disciplina, vad doar O *** DE ECHIPA!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stilul deja cunoscut al lui Iordănescu jr. Jucam absolut nimic, speram la gafa adversarului ... dar ea nu vine și așa mai departe. O "nationala de județ" condusă de "primar"Ales pe merit! :)) Ne pregătim serios pentru o nouă calificare ratată. De ce? Pentru că se poate.
Cu Elveția e clar, trebuie de bătut Israel și Kosovo, principalele adversare ale tricolorilor. Moldovan la primul gol trebuia să stea în poartă, se vede lipsa de experiență...
Stanciu, decarul nostru, a avut si el posesie in propriul careu, si apoi pase cu specatorii...la gol saracu... penibil... si Coman de curtea scolii, ce cauta astia acolo
ha ha ha vai de fotbal... ne incurca mingea, ne incurca adversarul, gazonul, arbitri ... infringem din nou.
Vrei sa zici din tot stadionul.
Poți sa-l pui antrenor pe Guardiola, nu avem fotbaliști, sunt doar jucători..
Va ramane vesnic "baietelul lui tati". La fel ca "***".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
First half a nightmare… blame the coach for a stupid strategic game. Absolute depressing game of Romania playing like they were already defeated from the. Bottom line it is embarrassing for anyone wanting to play at this level. Something very big missing in the Romania team?! Passion to win!!!
Hagi și Coman inexistenți, de ce ii chinuiți?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.