Alte știri din fotbal
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Iată loja de Aur a României la meciul cu Turcia! Hagi, Popescu și Răducioiu le-au făcut galerie „tricolorilor”
0
La intimidare? Turcii au venit cu fanfara otomană pe teren! În aceleași timp, românii pătimeau la porțile de acces: „Ne-au scos banii din portofele”
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Gălăgie la Istanbul, „tricolorii” sunt huiduiți
74
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Voua chiar nu va e rusine ...!!!! De ce fortati titularizarea lui IANIS. Baiatul asta nu are ce cauta la nationala darmite sa fie titular ...!!! Marius Marin este fotbalistul indispensabil la mijloc ...!!!! Asa ca Gazeta se pare scrie la sentiment ori la ordinul Regelui ....!!!
No dara...berea la micul dejun cauzeaza intotdeauna...dar...depinde de preferinte ...
Xhaka , Shakiri, Amdouni, sunt în primul 11 al Elveției ! . Garantat, Naționala României o ia cu cel puțin 3-0 . SINCER NU AȘ VREA SĂ FIE AȘA dar cât de slab jucăm acesta va fi aproximativ rezultatul . HAI ROMÂNIA FACEȚI-MI O SURPRIZĂ !!!
va rog eu sa ii propuneti celui ce nu știe sa duca o propoziție pina la sfirstit cu o cultura făcută cu tabloul de siguranțe electrice și mersul trenurilor ca manual sa devină și președinte. dacă președintele planta doarme pe el o sa vina nea machedonul cu prim. ministru printul *** cu un pușcăriaș de soi ca nica Popescu în șeful federativi plus frății Becali vinzatori și cumpărători de puiet crescut la Crevedia lui Hagi. dece nu? mă uit la acest *** de Ilie Dumitrescu un *** în fotbal care se milogește pe la tv-uri pentru un argint pe cind nu este în stare de nimic. nu știe de fapt nimic fiind tot mai ridicol în analizele lui. și alții care vin pe acolo. locul lor este la echipe sa fie în jurul antrenorilor sa ajute... dar oare mai știu ei ceva? dau din clanță și atit. antrenori sunt în țară dar nu au susținere. în rest s-a dovedit ca Bölöni este prea măre pentru fotbalul mic din țară. omul este licențiat în tot plus medicina. un ungur care a servit mania cu demnitate și o face și acum nu ca mic popoescu sau ilie Dumitrescu și alte nulitate cu păreri. culcati-va la pămînt și faceți sluji lui Hagi Ala cu 30 de metrii și nu e mult dacă nu e Putin... pffffffff
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Actiunile si urlaturile tatalui s-au materializat prin titularizarea marelui ianis fiul tatalui
As vrea sa va vad dupa meci desteptilor care aruncati cu atata ura echipa noastra.***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Elveția lui pește prăjit!!! Majoritatea jucătorilor "elvețieni" sunt albanezi din kosovo și albania, turci, africani,etc toți naturalizați la apelul bocancilor!!! Tupeu și nesimțire crasă! Măcar ai noștri, or fi ei proști, dar sunt prosti noștri (excepție Camora)! Asta este situația crudă a echipei noastre de fotbal, jucători mediocri, antrenor mediocru....de unde nu este, nici Dumnezeu nu cere!!!
Edi poate folosi și 11 noutăți în lot, oricum meciul pleacă de la 3-0 pentru elvețieni...
Cu un lot atât de valoros și cu legaturi de joc intre jucatori..sigur nu primim mai mult de 3 goluri..dar nu asta este important.. poate, poate marcă un gol mai mult decât la meciul cu...Kosovo!!!!
Smecjerie de articol!Cei 4 care sunt unul!Apropo...presa preconizată ,ce cauta Man aici?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.