Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi”
0
Astăzi are loc tragerea la sorți a play-off-ului din Liga Campionilor » Cristi Chivu, 50% șanse să îl înfrunte pe Jose Mourinho
0
„La fel ca în campionat” » Elias Charalambous explică ce i-a lipsit FCSB-ului în Europa League: „Marea problemă”
0
A fost DECISIV cu Fenerbahce, dar Becali tot îl scoate din echipă!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Eu zic sa fie chemat la lot cel mai mare psd-ist, activis FSN, turnator [email protected] cei 73 anisori ai lui inca este considerat spaim dropsurilor. Aveti grija la acadele.
Suntem urmariti de ghinioane , daca Filip vine acasa cubul nu va incasa bani iar domnul Negoita nu va face transferuri rasunatoare pentru a ajuta la atingerea obiectivului , clasarea pe locul 4 sezonul viitor . :((
ai avut placerea??? ai avut bucuria??? ...ce placere? ce bucurie? ca dadeau Dudu Georgescu sau Camataru cate 5-6 goluri pe meci... imi aduc si eu aminte de vremurile alea si mi se face sila...sincer.. cine facea un egal din greseala cu steaua sau dinamo in sezonu' urmator juca in ''B'' ...si multe multe altele... apropo, ai fost si la meciu' ala cu Rapid la care arbitru' a intors jucatorii de la vstiare dupa min.90? sa mai joace ca sa bata dinamo???
ala nici in ghete nu stie sa stea. e un tanar deghizat in sportiv. o spun de 5 ani si o voi spune pana se retrage sau... poate si mai devreme sa avem un mic noroc ?..)
Baaaaaa... Io nu fac magie neagra, io sunt razboinicul luminii, sfantu gheorghe, sfantu asteapta, ursu, ciuck norris, clark gable si cine pana mea vreau eu sa fiu! Nu i-am facut nicio magie neagra baiatului, am lasat doar un bilet cu blesteme la patriarhu' daneel, insotit de un cec pentru catedrala smantui.. pardon, mantuirii neamului! Vad ca Dumnezeu ia banii si asculta rugile, ce pacatele mele..
Ah! il tin si accidentat de frica lui negoita ...ii pun niste gheata si gata ...ii trece piciorul ...
Tocmai Filip dinamovistul ?...singurul dinamovist ?...cred ca i facatura lui Jiji ...umbla cu magie neagra ...
:)))))))))))))) Oricum Tosca e mult peste S.Filip !
Scaparam de un gropar. Daca se accidenteaza si Rat poate avem sanse sa trecem de grupe. Astept comentarii...
Eu cred ca Iordanescu si-a dat si el seama cu cine are de-a face si i-a zis lui Filip sa simuleze o accidentare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.